Strony typu cashback – aktualizacja.

Internet wciąż się rozwija, a co za tym idzie wiele rzeczy dzięki temu możemy wykonać siedząc wygodnie w fotelu, w zaciszu domu. Dzieje się tak i w sferze urzędowej i w sferze handlu. Nie da się ukryć, że coraz więcej ludzi kupuje wiele produktów przez Internet. Taki sposób jest wygodny, często tańszy, a różnorodność asortymentu ogromna. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się serwisy typu CASHBACK.
To takie proste kupujesz rzeczy, usługi, produkty, które i tak chciałeś/chciałaś nabyć, a przy okazji otrzymujesz zwrot pieniędzy, uzyskujesz  rabaty, informacje o nowych promocjach. Dodatkowo takie miejsca oferują programy partnerskie, na których oczywiście również zyskujemy pieniądze, punkty itd.
Na moim blogu była już mowa o tego typu stronach –> 5 stron typu cashback 
Jednak jak wiadomo w “sieci” wciąż się wiele dzieje i tak jedne strony się rozwijają, inne powstają a inne upadają.
 Z mojej strony mogę powiedzieć, że wciąż działam w Cashbackrabat.pl (w którym wypłaciłam już raz wynagrodzenie, dowód wypłaty TU, w tym momencie zbliżam się do kolejnej wypłaty, bo na moim koncie jest teraz 83zł.), Ladycashback.pl (nie zleciłam jeszcze tu wypłaty aczkolwiek jestem bardzo blisko bo na moim koncie 95zł.). Mimo wysokiego progu do realizacji nagrody można tu również zdobywać punkty przy różnych działaniach nie tylko przy zakupach.
Te strony nadal funkcjonują i mają się całkiem dobrze: Refunder.pl, PlanetPlus.pl (oprócz zakupów są czasami dodatkowe działania typu wypełnij ankietę od danego usługodawcy, konkursy).
Strona, która już zakończyła swoją działalność to Qassa, niestety mi osobiście nie udało się tam wypłacić żadnego wynagrodzenia. Nie przykładałam się do tej strony zbytnio.
Jakie nowe strony powstały? Bądź jakie zauważyłam:)
Strony te można polecać i dzięki temu jeszcze więcej zyskać. Pamiętajcie, że każda z tych stron oferuje inną wielkość zwrotu za zakupy w danym sklepie. Dlatego warto sobie poczytać i zanotować najważniejsze rzeczy, aby później porównać i na spokojnie zastanowić się, gdzie udział będzie się najbardziej opłacał. Zwróćcie uwagę na to gdzie najczęściej robicie zakupy, jakie dodatkowe działania można wykonywać, aby uzbierać sobie minimum do wypłaty. Ważny jest również próg do zlecenia wypłaty czy wolicie szybciej mieć małą kwotę czy dłużej czekać na większą. Wszystko to zależy od Waszych upodobań i stylu życia.

Dodaj komentarz