Lipiec – wykaz nagród.

Przede wszystkim dziś mija dokładnie ROK jak założyłam ten blog:) Ale dziś nie będę robiła podsumowania całego roku i tego co się działo i jakie nagrody zdobyłam przez cały ten czas. Post z rocznym podsumowaniem opublikuję za parę dni. Natomiast poniżej znajdziecie podsumowanie nagród z Lipca.
Czy jestem zadowolona z tego jakie zyski wygenerowałam w zeszłym miesiącu?
Oczywiście, że tak. Szczerze mówiąc myslałam, że będzie naprawdę słabo w tym wakacyjnym okresie. Rzeczywistość okazała się jednak lepsza niż wyobrażenia:) Spójrzcie sami.
Poznaj.to – choć to nowy panel już otrzymałam z niego pierwszą nagrodę. Wykonałam tu w sumie 11 ankiet, które były krótkie, jasne i przyjemne. Nagrodę w wysokości 21,9zł. otrzymałam przelewem na konto bankowe. Tu chciałabym podziękować osobom, które mi zaufały i mimo braku wcześniej dowodu wypłaty przystąpiły do tego panelu z mojego polecenia. Dziękuję bardzo, dzięki Wam mogłam szybko zlecić wypłatę (14 zł. zdobyłam dzięki osobom poleconym). W tym momencie mam  zebranych 132pkt. czyli 13,20zł.
Cashbackrabat.pl – miła niespodzianka. Tutaj udało mi się uzbierać 100zł. Bez udziału poleconych osób. Nie będę ukrywać, że trochę to trwało, ale taka wysokość nagrody i szybkość jej otrzymania na konto zrekompensowało moją wytrwałość i cierpliwość:) W tym momencie mam tu na koncie 3,56zł.
KeepRewarding.com – strona, która ma wiele możliwości i wciąż się rozwija w coraz lepszym kierunku. W lipcu otrzymałam tu 5$ czyli około 18zł. W tym momencie czekam na kolejną wypłatę w tej samej wysokości (5$) a uzbieranych mam już ponad 2$. Dzięki osobom poleconym uzyskałam tam 1,30$ (dziękuje bardzo!). Jeśli zastanawiacie się jakie oferty najlepiej tam wykonywać to zachęcam do RewardVideo, MinuteStaff, TheoremReach. Sama je wykonuje bo są najbardziej opłacalne.
I-say.com – nagroda w wysokości 5Euro po przeliczeniu 21,27zł. Bez udziału poleconych. W tej chwili mam 235pkt. Od pewnego czasu można już zlecać wypłatę od 340 pkt. jest to 2 Euro na Paypal.
Surveyo24.com – nagroda tu uzyskana to 3,90$ czyli około 14zł. Dzięki poleconym zdobyłam tu 1,40$ (dziękuję bardzo!). Aktualny stan konta to 0,68$. Ankiet jest sporo, należy często tam zaglądać i próbować. Minimum do wypłaty na konto Paypal teraz jest od 5$ czyli 500pkt.
Panel SMGKRC – kolejna nagroda z tego panelu w wysokości 32zł. Bez udziału poleconych, nie ma tu takiej możliwości. W tym momencie na moim koncie 765pkt. czyli brakuje mi 235pkt. i kolejna nagroda trafi do mnie:)
W lipcu kolejny raz otrzymałam nagrodę z zamkniętego forum Philips w wysokości 30,8zł.
Poza tym otrzymałam doładowanie telefonu w wysokości 30zł. z panelu askGFK oraz doładowanie w wysokości 10zł. (to już 7 doładowanie w tym panelu) Demando.pl.
ŁĄCZNA KWOTA NAGRÓD W LIPCU TO 285,97zł.  

 

Dodaj komentarz