5 stron typu CASHBACK.

Czym są strony typu CASHBACK?
To witryny gdzie możemy otrzymać zwrot części pieniędzy za dokonywane zakupy. Wszystko dzieje się za pośrednictwem tych stron. Dzięki nim łatwo zaoszczędzić, trafić na ciekawe promocje, uzyskać zniżki, a uzyskane pieniądze przelać na swoje konto bankowe bądź wykorzystać przy następnych zakupach. Niektóre z tych stron oferują również inne opcje gromadzenia pieniędzy, co pozwala na szybsze uzyskanie minimum do wypłaty środków.
Cashbackrabat.pl – za samo zarejestrowanie się otrzymujemy 30 CashCoin (1 CashCoin = 1 złoty). Punkty zbieramy za wykonywanie różnych czynności na stronie:
– robienie zakupów;
– uzupełnienie profilu użytkownika;
-czytanie e-mail (średnio 4 dziennie);
– codzienne klikanie reklamy na stronie ;
– polecanie promocji (raz w tygodniu);
– za ocenianie sklepów;
– za ocenę stron;
– możemy wypełniać ankiety (mała ilość);
– wykonywanie dodatkowych zadań (np. zapisanie się do newslettera, polubienie strony na FB);
Wypłata zgromadzonych środków możliwa jest po uzbieraniu 100 CashCoin. 
Przy regularnym wykonywaniu tych czynności można naprawdę szybko uzyskać kwotę do wypłaty.
Ladycashback.pl – ta sama firma która stworzyła Cashbackrabat, czyli OrangeBuddies. Wszystkie sposoby zarabiania takie same jak wyżej. Mam konto na tych dwóch stronach.

Boomerangcash.pl  – nowy serwis z możliwością uzyskania zwrotu pieniędzy za wykonane zakupy, bardzo duży wybór sklepów, ponad 1000 miejsc gdzie możecie nabyć produkty, usługi, towary, minimum do wypłaty to 25zł., program lojalnościowy dzięki któremu zyskujecie jeszcze więcej. Dokładne informacje znajdziecie również tutaj –> Boomerangcash.pl – nowa strona typu cashback.

Refunder.pl – na tej stronie za dokonane zakupy w sklepach współpracującymi dostajemy zwrot gotówki. Sporo kampanii ze zniżkami, wypłata już od 45 zł. Na konto bankowe lub PayPal.
Planetplus.pl – sami o sobie piszą “nagradzanie za kupowanie”, czyli zwracają pieniądze za zakupy w sklepach z którymi współpracują. Po uzbieraniu kwoty 20 zł. można wypłacić środki na konto bankowe.Takie niskie minimum na pewno zachęca.
Widać wybór jest spory, jeśli chodzi o takie strony. A wy znacie jakieś inne portale tego typu?

Dodaj komentarz