Pikoworkers – płatne mini prace, płatne zadania, microworkers.

Płatne mini prace (microworkers) to proste prace wykonywane przez Internet, za które można otrzymać zapłatę. To jakie wynagrodzenie dostaniemy za dane zadanie zależy od tego jak bardzo jest ono skomplikowane.

Gdzie znajdziemy tego typu prace?

Strona, która oferuje taki sposób zarabiania w sieci i jest wypłacalna to PICOWORKERS. Serwis ten jest przeznaczony dla osób z całego świata, również dla osób z Polski. Strona jest w języku angielskim. Jeśli macie kłopoty ze zrozumieniem to warto sobie pomóc tłumaczem Google, który działa w przeglądarce Google Chrom.

Jak wygląda rejestracja nowych użytkowników?

Rejestracja w Picoworkers jest łatwa. Wystarczy podać adres e-mail i hasło oraz swój nick. Następnie trzeba potwierdzić swoje członkostwo klikając w link aktywacyjny lub wpisując token i gotowe. Jeśli chcecie możecie uzupełnić swój profil o dodatkowe dane, informacje, w tym umiejętności, hobby itd.

Jaki rodzaj prac znajdziecie w Picoworkers?

Kategorii zadań jest dużo i każdy powinien znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie. Przykładowe prace to: głosowanie na posty Reddit, obserwacje Instagram, obserwacje Facebook, rejestracja w różnych serwisach zarobkowych, pisanie postów na forum, wejścia na stronę, wyszukiwania w Google. Bardzo pomocna jest możliwość wybrania sobie danej kategorii w zakładce i przejrzenia ofert pracy. Oprócz tego dostępne są ankiety – znajdziecie je w lewym górnym rogu, pod nazwą strony.

W jakim czasie rozliczane są zadania?

Prace, które zrobimy na tej stronie, powinny być ocenione do 7 dni. Przy każdym zadaniu jest zaznaczone w jakim czasie praca będzie rozliczona. Zatwierdzenie lub odrzucenie akcji następuje od 1 do 7 dni. Natychmiastowo rozliczane są ankiety, które znajdziecie w zakładce Paid survey. Po zakończeniu badania wynagrodzenie jest automatycznie dopisywane do naszego konta.

Na jakich pracach w Picoworkers najszybciej da się zarobić?

Z własnego doświadczenia wiem, że najszybciej da się zarobić na głosowaniu Reddit. Warto mieć tu parę kont ( 2-3) i co jakiś czas zmieniać użytkownika, który oddaje głos. To zapewni nam płynność w zarabianiu i uchroni nas przed “karnym czasem” na wykonywanie danych prac. Najlepiej mieć konta z co najmniej 7 dniowym stażem. Pamiętajcie, żeby zwracać uwagę na instrukcję każdego zadania oraz na to jakie dowody trzeba przedstawić. W Picoworkers każdą pracę sprawdzają i oceniają pracodawcy, a to przekłada się na dalsze wykonywanie zleceń.

Realizacja wypłat

Wypłaty realizowane są do 10 dni, ale w moim przypadku pieniądze zazwyczaj były po 1 dobie od zlecenia. Wypłacać można od sumy 5$ (niestety pobierają opłatę za realizację). Wynagrodzenie może trafić na konto Paypal lub Srill. Moje ostatnie wypłaty możecie zobaczyć poniżej.

System poleceń

Jeśli chcecie dodatkowo zarobić możecie ten serwis polecić innym osobom. Za każde wykonane i zaliczone zadanie poleconego użytkownika otrzymacie 5% jego wynagrodzenia za daną pracę.