Płatne ankiety – niski próg do wypłaty.

Wypełnianie ankiet to jeden z wielu sposobów dorobienia pieniędzy. Jednak w prawie wszystkich panelach badawczych aby otrzymać wynagrodzenie należy uzbierać wymaganą ilość punktów lub pieniędzy. Czyli mieć “minimum do wypłaty”. (aktualizacja TU RÓWNIEŻ NALEŻY UZYSKAĆ MINIMUM DO WYPŁATY –> 300pkt = 3$)
Dlatego miłym dla mnie zaskoczeniem jest strona:
Gdzie za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy punkty (1pkt.=1cent), a wypłaty i tu uwaga są już od 3$:) Wypłaty są realizowane na Paypal dlatego przy rejestracji warto podać mail powiązany z kontem Paypal lub dodać nowy adres email do konta Paypal. Jak kto woli.
Aby otrzymywać nagrody należy się również zarejestrować na podstronie panelu SYNOREWARDS również używając tego samego adresu email.
Ankiet jest sporo i warto próbować zakwalifikować się do różnych, bo im więcej wypełnimy tym więcej zdobędziemy punktów, a tym samym więcej centów i dolarów trafi na nasze konto Paypal (do wygrania są również inne nagrody np. karty podarunkowe).
Są trzy rodzaje badań STANDARD, PREMIUM, PREMIUM PLUS. Jeśli natraficie na ankiety w PREMIUM PLUS to za samo przystąpienie do ankiety i niekoniecznie zakwalifikowanie się do niej otrzymacie 2 pkt. czyli 2centy.
A teraz najważniejsze, żebym nie była gołosłowna oto moje nagrody z tej strony:) Pierwsza wypłata nastąpiła w dniu rejestracji czyli 10 dni temu.

W sumie 1,84$ bez dużego wysiłku i wszystko błyskawicznie na moim koncie Paypal.

Dodaj komentarz