Czytaj, wykonuj zadania, wygrywaj nagrody.


Strona o jakiej chcę dziś napisać funkcjonuje już od kilku lat. Zmieniła się jednak jej nazwa i parę innych szczegółów. Osoby, które są dość dobrze obeznane w czerpaniu korzyści z różnych serwisów wiedzą pewnie o jakiej stronie mówię.

Jeśli macie wystarczająco czasu na odwiedzanie różnych stron i czytaniu na nich różnych artykułów to zapraszam Was do:  
  Zaczytaj.pl    
   

Na czym dokładnie polega zbieranie punktów w tym miejscu. 

Codziennie na stronie znajdziecie wykaz serwisów, gdzie za wyświetlanie i czytanie postów, artykułów można zdobyć punkty, które wymieniamy na nagrody. 
Przy każdym serwisie jest zaznaczone ile punktów otrzymamy za daną ilość wyświetlonych artykułów i ile czasu należy spędzić na stronie, aby zostało wszystko ładnie zaliczone. Oczywiście możecie w tym czasie robić inne rzeczy na komputerze czy w telefonie, wszystko dzieje się w osobnej zakładce. Przykład możecie zobaczyć na dole:


Po uzbieraniu 30 pkt. z samego czytania odblokujecie możliwość wykonywania różnych zadań. Kiedy zdobędziemy 50pkt. otrzymamy na konto dodatkowe 100pkt. czyli mamy już w sumie 180pkt. na fajny początek. Akcje są różne od pisania odpowiedzi, wyszukiwania informacji, polecania na FB do subskrypcji np. kanałów YouTube. 


Takie są przykładowe zadania promocyjne: Nagrody zaczynają się od 860pkt. i są to doładowania telefonu w wysokości 5zł. Inne nagrody to doładowania o większej kwocie, bony podarunkowe do różnych sklepów oraz przelew na Yetipay. Są również różnego rodzaju gadżety, które otrzymujemy za zgromadzone punkty. Wszystko według uznania:)

Jest to raczej strona dla osób wytrwałych, jednak nagrody są realizowane:)

Dodaj komentarz