Kwiecień – wykaz nagród.

Choć to był dla mnie dość “pracowity miesiąc” to wyniki niestety tego nie oddają. Myślę jednak, że będzie to widoczne w następnym podsumowaniu miesiąca. Gdzie i ile otrzymałam w kwietniu spójrzcie sami:)
Clixsense.com – to akurat dla mnie duże zaskoczenie otrzymałam tu 12,85$, po przeliczeniu 41zł. Bez udziału poleconych. Tylko moje wypełnianie ankiet. W tym momencie czekam na kolejną wypłatę 13,31$ 🙂
Marketagent.com – drobne z tego panelu to 2Euro na Srill, wybrałam taką opcję gdyż nie pobierają wtedy żadnej prowizji. Bez udziału poleconych. Po przeliczeniu 8,04zł. W tym momencie nie mam żadnych punktów.
v24.biz – również drobne z tego serwisu wypłaciłam w kwietniu – suma to 8,45zł. Udział poleconych 20 gr. (dziękuje). W tym momencie na moim koncie zaledwie 0,38gr.
Isay – nagroda w wysokości 5Euro za 850 pkt. Tylko mój wkład pracy. Po przeliczeniu 20zł. W tym momencie mam 465pkt czyli do kolejnej wypłaty jeszcze 385 pkt.
Surveyo24.com – to dla mnie największe zaskoczenie bo już udało mi się tu sporo wypłat zlecić w kwietniu 1,84$. Po przeliczeniu 6,44zł. Bez udziału poleconych. W maju natomiast już 0,70$ i w chwili obecnej mam tam 2pkt.
Jeszcze jedna nagroda to doładowanie telefonu za 10zł. z panelu TNSonline.
 
Łącznie w KWIETNIU otrzymałam  94,30zł.
Wynik nie jest może oszałamiający, ale zawsze jest na plus. 

Dodaj komentarz