Marzec – podsumowanie i wykaz nagród.

Przede wszystkim w marcu miałam bardzo dużo ankiet i sporo robiłam różnych akcji na wielu stronach, jednak jeśli chodzi o wypłaty i nagrody okazał się miesiącem troszkę słabszym od lutego. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej, ale czasem nagrody z różnych paneli są realizowane albo w długim czasie bo nawet do 8 tygodni, a czasem są to miłe niespodzianki i wszystko trwa do 3 dni. Zależy oczywiście czy trafimy na moment realizacji większości wynagrodzeń czy nie:)
Jak zwykle troszkę szczęścia się przydaje:)
MOJE NAGRODY W MARCU:
E-panel – nagroda w wysokości 50zł., bez poleconych (nie ma tu takiej możliwości), w tym momencie na moim koncie 5,00zł.
Panel Smgkrc IBIS  – wysokość nagrody 32zł., bez poleconych  (nie ma tu takiej możliwości), w chwili obecnej na moim koncie 705pkt. czyli do kolejnej nagrody brakuje 295pkt.
KeepRewarding.com – wypłata na konto Paypal 5$ – po przeliczeniu 16,47zł. Udział poleconych to 0,30$ (dziękuje). W tym momencie na moim koncie 3,63$.
Grabpoints.com – uzyskana nagroda to 3$ po przeliczeniu 9,95zł. Bez udziału poleconych. W tym momencie mam uzbierane 1501pkt. czyli do kolejnej nagrody brakuje mi 1799pkt.
Opinie.pl – nagroda doładowanie telefonu w wysokości 20zł. Duży udział osób poleconych za co dziękuję. W tym momencie na koncie 1750pkt.
Łącznie w MARCU otrzymałam nagrody w wysokości 129,42zł.

 

Dodaj komentarz