Płatne ankiety, tajemniczy klient, czyli Globis Survey/Mystery Shopper.

Na Globis Survey trafiłam przypadkowo wyszukując stron z badaniami marketingowymi. Strona jest w języku polskim. Można wybrać rejestracje jako tak zwany Tajemniczy Klient albo Ankieter Online. Po zapoznaniu się z każdą z tych opcji (na stronie bardzo ładnie, w sposób zrozumiały wszystko jest wyjaśnione) zdecydowałam się na założenie tam konta jako ankieter. Myślę, że jedno nie wyklucza drugiego, wystarczy później tylko uzupełnić swój profil również jako Myster Shopper.
Szczerze mówiąc myślałam, że głównie na tym bazuje ten panel, dlatego miłym zaskoczeniem był dla mnie e-mail z wiadomością o dostępnych ankietach na ich stronie (aby takie wiadomości otrzymywać należy zaznaczyć to w profilu). Ankiet do wypełnienia było aż 7, każda bardzo krótka, konkretna. Za każde z badań mogłam otrzymać 6pkt. czyli łącznie 42pkt. Ostatecznie otrzymałam 37pkt., gdyż do jednej z nich nie pasowałam i za nią dostałam 1pkt. 
Co możemy zyskać rejestrując się w tym miejscu?
Za wykonywanie zleceń jako Tajemniczy Klient wynagrodzenie finansowe, jako Ankieter Online kartę podarunkową  Allegro w wysokości 20zł. 
Jak widać w ciągu 10 minut zdobyłam 37pkt. zobaczymy jak dalej będzie wyglądać moja współpraca z tym panelem. Czy ankiet będzie dużo i jak często będą udostępniane? 
Nagroda nie jest może bardzo duża, ale można ją wykorzystać w Planeta Plus, gdzie jest zwrot pieniędzy za zakupy między innymi wykonanymi na Allegro. Dzięki temu można mieć dodatkowe korzyści:)
Jeśli mieliście już styczność z tym panele badawczy to śmiało swoje uwagi zostawcie w komentarzach. Z chęcią poznam Wasze doświadczenia:)

1 komentarz do “Płatne ankiety, tajemniczy klient, czyli Globis Survey/Mystery Shopper.”

Dodaj komentarz