Płatne ankiety: rejestracja, weryfikacja, logowanie.

Zacznę dziś trochę od końca, to znaczy uczulę Was, abyście starali się jak najczęściej LOGOWAĆ w miejscach gdzie wypełniacie ankiety, bo w ostatnim czasie z wielu paneli maile dochodzą z opóźnieniem albo wcale. Dzieje się tak w panelu Badania Opinii, TNS (maile z opóźnieniem), Demando, Myiyo. Jednak zaglądajcie też na inne bo różnie to bywa:)
Jakie panele badawcze wymagają weryfikacji danych po naszej rejestracji?
Do tej pory spotkałam się z trzema polskimi panelami, które wymagają od nas takiego potwierdzenia.
Panelnarodowy.pl – po zarejestrowaniu się nasze podstawowe dane zostaną zweryfikowane telefonicznie przez konsultanta z tego właśnie panelu, rozmowa jest bardzo krótka, moja nie zajęła nawet 3 minut. Po takiej rozmowie możemy już spokojnie oczekiwać na pierwsze badania. Chociaż pierwsze punkty otrzymamy juz przy wypełnieniu pierwszych informacji o sobie (50 punktów). Nagrody w Polskim panelu narodowym to przelew na konto (2046 pkt = 33 zł.), cel charytatywny oraz nagrody rzeczowe.
IBIS panel.smgkrc – tutaj weryfikacja również przeprowadzana jest podczas rozmowy telefonicznej. Jest bardziej dokładna niż w panelu wyżej, dlatego warto zapamiętać jakie szczegóły podaliśmy przy zakładaniu konta. Do tego panelu zapisałam się później niż do panelu narodowego, ale to tu miałam już sporo ankiet i mam już ponad połowę punktów do zdobycia nagrody. Nagrody to wypłata na konto bankowe 1000 pkt. = 32 zł., doładowanie telefonu 1000 pkt. = 40 zł., doładowanie telefonu 1250 pkt. = 50 zł. 
BO!– w tym panelu weryfikacja polega na odebraniu smsa z kodem aktywacyjnym i potwierdzeniu na stronie podstawowych informacji podanych przy rejestracji. W tym panelu jestem najkrócej, więc nie mam jakiś wielkich z nim doświadczeń. Ankieta profilowa to możliwość zdobycia 60 pkt. Nagrody są od 1000 pkt. a jest to przelew na konto bankowe w wysokości 32 zł. 
Pamiętajcie, aby przy rejestracji w powyższych panelach podać prawidłowy numer telefonu, bez weryfikacji danych nie można być uczestnikiem badań.
Jeśli chcecie zaproszenie do Panelu Narodowego piszcie na mój mail cozrobicbydorobic@gmail.com lub zostawcie swój mail w komentarzu.

Dodaj komentarz