Nagrody za pisanie opinii o produktach i sklepach.

Jeśli macie ochotę zdobyć nagrody rzeczowe bądź bony na kosmetyki to ten post powinien Was zainteresować.
Pierwsza myśl jak przychodzi mi do głowy to KLUB ŁOWCÓW NAGRÓD, czyli Ceneo.pl – za co konkretnie są przyznawane punkty, otóż możliwości jest naprawdę dużo:
1. Samo założenie konta to 30 pkt.
2. Jeśli zgodzicie się na otrzymywanie informacji handlowych otrzymacie 20 pkt.
3. Napisanie opinii o dowolnym produkcie na stronie Ceneo – 3 pkt.
4. Napisanie opinii o sklepie w Programie Zaufane Opinie – 3 pkt.
5. Napisanie opinii o produkcie, który kupiliście – 3 pkt.
6. Wstawienie zdjęcia (również z aplikacji mobilnej) – 1 pkt.
7. Odpowiedź na pytanie, które nie ma jeszcze odpowiedzi – 3 pkt.
8. Zakupy do 1000 zł. – 1 pkt. za 5 zł.
9. Zakupy powyżej 1000 zł. – 200 pkt.
10. Zakupy w sklepie oznaczonym ikoną Ceneo – 5 pkt.
Nagrody zaczynają się od 200 pkt. i są to kupony o wartości 5 zł. do różnych sklepów, które są na stronie Ceneo. Zauważyłam, że punkty przede wszystkim można wymieniać na kupony i różne gadżety do domu. Niestety wiele bardziej wartościowych rzeczy w tej chwili ma status – niedostępne, dlatego warto regularnie sprawdzać jakie są nagrody i za ile punktów.
Moja następna propozycja to sklep  Wizaż24.pl
<a href='http://wizaz24.pl/crdr/u496'><img src='https://wizaz24.pl/lb_image/nb4whtgmhg5m7263bh87' alt='Drogeria internetowa wizaz24.pl'/></a>"
W tym przypadku punkty zdobywa się dodając opinie o kosmetykach lub akcesoriach kosmetycznych. Punkty są przyznawane przez osoby pracujące w sklepie. Za jedną opinię można otrzymać od 1 do 3 pkt. Nagrody zaczynają się od 100 pkt., które można wymienić na bon o wartości 10 zł. Punkty są ważne przez 12 miesięcy.
Musicie jednak pamiętać, że bonem nie zapłacicie za przesyłkę, kwota musi być przeznaczona na zakupy. 
Oprócz tego jeśli macie swoją stronę, blog, fanpage możecie przystąpić do programu partnerskiego. Co tym samym zyskujecie? Od każdych zakupów osób, które trafią do sklepu z waszej strony – 3% od wydanej kwoty. Taki zysk można czerpać przez 12 miesięcy od osoby. Minimum do wypłaty to 10 zł. Forma wynagrodzenia to przelew na konto bankowe lub bon. 
Aby przystąpić do programu partnerskiego lub zostać tzw. konsultantem sklepu należy mieć skończone 18 lat.
 W sklepie Wizaż24 robiłam już zakupy parę razy i spotkałam się z pełnym profesjonalizmem. Na start rabat to 2% od zakupów, później 4%, a potem 6%. Oczywiście są różne promocje, są czasami dni darmowej dostawy. Warto sprawdzać, żeby być na bieżąco.

Dodaj komentarz