IMAS Online vs Ankiety Pro Bono – moja ocena.

Postanowiłam dziś porównać te dwa panele badawcze, ponieważ w jednym i drugim jestem od pewnego czasu.
 W IMAS Online (o którym pisałam TU) jestem od listopada zeszłego roku i do dnia dzisiejszego uzbierałam 119 punktów co jest równowartością 11 zł. i 90 gr. W moim odczuciu to naprawdę bardzo mało, szczególnie, że 30 punktów czyli 3 zł. mam dzięki osobie poleconej. Wiem, że wiele osób ma więcej ankiet w tym panelu i myślę, że w dużej mierze to sprawa tego jak uzupełniłam mój profil, no cóż pewnie jestem zbyt szczera w uzupełnianiu tych danych.
Natomiast w Ankiety Pro Bono jestem od listopada tego roku i do dnia dzisiejszego uzbierałam 181 punktów = 18,10 zł. i to bez udziału osób poleconych. Ankiet od czasu rejestracji miałam 9 w tym 7 wypełniłam do końca z 1 mnie odrzuciło i otrzymałam za to 1pkt.  Wypłata od 300 pkt. na konto bankowe, ale część z tych pieniędzy przeznaczamy na wybrany przez nas cel charytatywny. Zarabiamy i pomagamy:)
Panele są własnością firmy Imas International. Różnica polega na tym, że w tym drugim są również ankiety z innych paneli, dzięki temu większa ilość ankiet do wypełniania. 

Dodaj komentarz