Ankiety – gdzie jeszcze?

Gdzie jeszcze warto wypełniać ankiety i otrzymywać za nie wynagrodzenia?
Poniżej opiszę kolejne miejsca warte uwagi.
Demando.pl – rejestracja jest jak wszędzie darmowa, nagrody są trzy:
1.  50 punktów = 5 zł. doładowanie telefonu;
    100 punktów = 10 zł. doładowanie telefonu;
    150 punktów = 15 zł. doładowanie telefonu;
    200 punktów = 20 zł. doładowanie telefonu; 
2. 500 punktów = 50 zł. przelew na konto bankowe, do 20 dnia każdego miesiąca;
3. 500 punktów = 50 zł. cel charytatywny, Program Pajacyk.
Już pierwsza ankieta to 30 punktów (3 zł.), średnio w tygodniu 2 ankiety, w zależności od tego w jakich ankietach do tej pory braliśmy udział. Już po dwóch krótkich ankietach można doładować sobie telefon:)
Marketagent.pl – nagrody wypłacane są w Euro, można wybrać Paypal bądź Srill. Wypłaty są realizowane od 200 punktów czyli 2 Euro. Przy takiej wypłacie jest pobierana mała opłata w wysokości 2%. Jeśli jednak zdecydujecie się uzbierać powyżej 1500 punktów, przelew jest za darmo. Za ankiety profilowe można otrzymać pierwsze punkty. Można również włączyć powiadomienia o nowych ankietach, żeby nie zaglądać na stronę. Jednak zaproszenia na e-maila też przychodzą, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze. Punkty za ankiety są naliczane w pewnym okresie czasu. Co parę dni na stronie można aktualizować swój profil, są to krótkie ankiety profilowe za 0,20 Euro. Raz w roku jest również ogólna ankieta profilowa za 0,50 Euro.
Twojeankiety.pl – to dość nowy panel i jestem  w nim krótko miałam tam póki co 2 ankiety i w sumie uzbierałam 40 punktów czyli 4 zł. Nagrody są od 100 punktów (doładowanie telefonu, kwota 10 zł.), przelew na konto 500 punktów (50 zł.) albo wsparcie fundacji charytatywnej. Jak tylko będę miała jakiś dowód wypłaty to zamieszczę na blogu.
Myiyo.com – przede wszystkim to panel, który jest na rynku bardzo długo, bo jakieś 10 lat. Ankiety na e-maila przychodzą rzadko, ale na stronie, po zalogowaniu widać, że są zaproszenia tylko nie trafiają do skrzynki użytkownika. Dlatego po rejestracji warto tam często zaglądać, bo ankiety są dość dobrze płatne (np. dziś miałam za ok. 8 zł – 2000 punktów). Minimum do wypłaty to 20 Euro czyli 20000 punktów. Już za wypełnienie profilu otrzymacie punkty oraz za zweryfikowanie adresu e-mail.
Nagrody są przelewane na konto PayPal lub można wesprzeć fundację charytatywną.

Dodaj komentarz