TNSonline i inne płatne ankiety.
Jakiś czas temu pisałam o telefonicznej ankiecie i propozycji przystąpienia do panelu TNS. Po paru dniach otrzymałam e-maila z zaproszeniem. Wypełniłam krótką ankietę profilową, zapoznałam się z regulaminem i czekałam zgodnie ze wskazówkami na odpowiedź, gdzie miałam dostać hasło do konta. Po kilku godzinach czekania napisałam o przesłanie mi hasła. Dostałam je następnego dnia.
TNSonline.pl – przede wszystkim na stronie dowiedziałam się, że ankiety mogą przychodzić 1-2 tygodniowo albo 1-2 miesięcznie. Czyli tak jak wszędzie. Wszystko zależy oczywiście od tego jakie mają zlecenia. Nagrody zdobywamy od 100 punktów – 10zł (doładowanie telefoniczne), można również zlecić przelew na konto przy 500 pkt. – 50zł lub wesprzeć organizację charytatywną. W panelu zaznaczono, że w ciągu roku nie można zdobyć więcej niż 500zł. Jednak na taką stronę to sporo.  Po kilku godzinach od pełnej rejestracji otrzymałam ankietę uzupełniającą profil za którą dostałam 50 punktów czyli 5zł. Oby tak dalej.
Inne płatne ankiety jakie dziś zaproponuje to:
Pentagononline.pl – ankiety są tu dość krótkie, a punktacja według mnie adekwatna do badania. Minimum do wypłaty to 20 zł. czyli 200 punktów, potem 50zł -500pkt., 80zł. – 800pkt. Są również do wyboru karty podarunkowe na Allegro. Można zbierać większą ilość punktów na wyższe nagrody, jak kto lubi. Dość szybko się zbiera punkty.
Talkonlinepanel.com – za samą rejestracje w panelu otrzymacie 100 punktów, kolejne 4×25 czyli 100 za wypełnienie profilu, możecie również polubić ich stronę na Facebooku i otrzymać za to kolejne 20 punktów. W sumie na początek można zdobyć 220 pkt. Nagrody są trzy: 3000pkt.=60zł, cel charytatywny 2000 pkt.=50zł. bądź karta upominkowa Amazon 2000pkt.=50zł. Częstotliwość ankiet jest średnia.

Dodaj komentarz