Strona, która mnie miło zaskoczyła…?

Aktualizacja: nie zdobyłam na tej stronie żadnej nagrody, dlatego przestaję na niej działać. Jest to nieopłacalne.

Gokano.com – strona jak już w tytule wspomniałam, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Punkty tzw. GN otrzymuje się za codzienne logowanie, wypełnianie bardzo krótkiej ankiety (również codziennie), od czasu do czasu pojawiają się również extra zadania i tak zwane szybkie zadania. Dodatkowo do wykonania są zadania związane z Facebookiem, Twitterem, Instagramem, YouTube.

Punkty GN otrzymujemy również za kody, które są umieszczane na https://www.facebook.com/gokanocom/. Najlepiej regularnie tam zaglądać. Przy kodzie jest napisane ilu użytkowników może z niego skorzystać, także kto pierwszy ten lepszy.

Są do zdobycia jeszcze punkty VN i je zdobywamy za wykonanie zadań z zakładki offers. Punkty VN można wymieniać od razu nagrody znajdziecie w zakładce “Story”. Warto mieć jedne i drugie punkty, czyli GN i VN.

Nagrody – według mnie są bardzo fajne i chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

Tutaj macie przykład:

I wiele innych:) A jak wygrać swoją nagrodę? Oczywiście trzeba uzbierać odpowiednią ilość punktów. Następnie śledzić na stronie kiedy będzie tak zwany RESTOCK i wtedy próbować zdobyć to co nas interesuje. Takie licytacje nagród są przeważnie raz na miesiąc, więc można próbować i próbować. A kiedy następny RESTOCK:

Myślę, że warto na tej stronie parę chwil dziennie spędzić by zdobyć ciekawe nagrody:)

Dodaj komentarz