Co nowego? Organizacja, propozycja od TNS, następne survey research.

Najpierw kilka spraw organizacyjnych.
Przede wszystkim jeśli jesteście zainteresowani nowymi wpisami na tym blogu, to w prawym górnym rogu strony (obok Wyszukaj) pojawiła się opcja SUBSKRYBUJ. Podając swój e-mail będziecie otrzymywać powiadomienia o nowym poście. Zapraszam!
Kolejna rzecz to, niektóre wpisy są przeze mnie aktualizowane na bieżąco, gdyż staram się sprawdzać jakie zmiany są wprowadzane na opisywanych tu stronach. W ostatnim czasie niewielkie zmiany zaszły tylko jeśli chodzi o nagrody i ilość punktów potrzebnych do uzyskania minimum.  
Dla mnie samej zaskoczeniem natomiast był telefon z panelu badawczego i zaproszenie do ankiety telefonicznej, na którą wyraziłam zgodę. Zawsze się tego trochę obawiałam, bo mój czas jest dość ograniczony ze względu na różne obowiązki, oczywiście domowe. Jednak mile zostałam zaskoczona, ponieważ badanie trwało około 7 minut. Dostałam również propozycję zapisania się do panelu, na co przystałam, podałam adres e-mail i…oczekuje na zaproszenie. Jeśli przyjdzie, oczywiście poinformuje na blogu.
Na zakończenie propozycja panelu badawczego:
Hiving – zaproszenia do ankiet są przysyłane z średnią częstotliwością, ale są dość dobrze punktowane. Plusem tej strony jest to, że można wykonywać zadania i wypełniać ankiety z  PeanutLabs, ale to należy sprawdzać osobiście na stronie Hiving. Nagrody są od 4000 punktów, przelew na PayPal. Nagrodę można otrzymać w ciągu 2 tygodni. Za aktualizowanie profilu przy okazji różnych ankiet otrzymujemy 30 punktów.

Dodaj komentarz