Aktywność, relaks, punkty, licytacje, nagrody, czyli KobietaMag vs DressCloud.


 Dziś odetchniemy na chwilę od ankiet🙂
Wam i mi z pewnością trochę relaksu się należy. Ale, ale… pamiętajcie, że można łączyć przyjemne z pożytecznym🙂
Dlatego też chciałabym przedstawić teraz strony gdzie można odpocząć, poznać ciekawych ludzi, stworzyć własne stylizacje, wejść na forum, testować kosmetyki, brać udział w konkursach, oceniać artykuły i posty itp. Za wiele tych aktywności otrzymacie punkty, a te możecie wykorzystać w aukcjach i wygrać kosmetyki lub inne rzeczy.
KobietaMag – to strona z wieloma możliwościami. Za samo logowanie (raz na 24 godziny) otrzymujemy 10 punktów. Za założenie profilu na inspiruje.net jednorazowo 500 pkt., a za dodanie stylizacji każdego dnia 50 pkt. Punkty możemy dostać za tworzenie wątków na forum, ocenianie i komentowanie artykułów. Można również tworzyć własne treści, brać udział w różnych konkursach, zgłaszać się do testowania kosmetyków. I mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać. Jednak ta strona ma jeszcze inne zalety. Oprócz zbierania punktów możemy tu poczytać interesujące nas artykuły, czasem się wyżalić, pośmiać, po prostu zrelaksować. A przy okazji punkty, które uzbieramy wykorzystać w aukcjach.
DressCloud – tutaj możemy przede wszystkim tworzyć swoje posty tzw. chmurki, które inni użytkownicy mogą zobaczyć i ocenić oraz skomentować. Chmurki mogą być również oceniane przez moderatorów strony jako polecane i idealne. Za takie oceny otrzymujemy kryształki, które można wykorzystać w swop-shop, gdzie licytuje się zestawy kosmetyków. Należy pamiętać, że są tu dwa rodzaje kont: zwykłe i Premium (za opłatą lub po zaproszeniu pewnej ilości osób). Organizowane są również konkursy, a co jakiś czas wybierana jest tzw. Królowa Dresscloud. Dodatkowe kryształki można zdobyć również wykonując dzienne zadania. Przy okazji łatwo tu poznać ciekawe osoby, zobaczyć ich blogi, poznać ich zainteresowania, poczytać forum. Jednym zdaniem relaks i korzyści.
Która strona lepsza trudno ocenić, każda z nich ma swoje zalety i swój niepowtarzalny urok🙂
O tych portalach mogłabym jeszcze wiele napisać, dlatego jeśli macie ochotę to zapraszam do zapoznania się osobiście. Jeśli jesteście członkami tych społeczności to proszę o uzupełniające komentarze.
Z góry dziękuję!

Dodaj komentarz