Płatne ankiety ciąg dalszy…


Jak już wspomniałam w poprzednich wpisach na blogu, paneli badawczych z płatnymi ankietami jest coraz więcej, około 30, czyli naprawdę sporo.
Jednak należy pamiętać, że niektóre ankiety pojawiają się w tym samym czasie w różnych panelach. Szczególnie badania wysyłane przez grupę Cint. 
Dziś zaproponuję Wam następujące strony z płatnymi ankietami:
E-panel – ankiet jest dość dużo, ale często nie przechodzi się do grupy docelowej badania. W takim przypadku na konto otrzymuje się 0.20 punktów, równowartość 20 groszy. Ostatnio w panelu zaszły małe zmiany. Podobno pytania kwalifikacyjne mają trwać do 2 minut, a całe badanie nie więcej niż 15 minut (z wyjątkami). Minimum do wypłaty to 50 zł. Przelew na konto bankowe. Czas realizacji około 6 tygodni
Greenpanthera.com – zaproszeń do badań jest dużo, średnio 3 do 4 dziennie, co w innych panelach nie zdarza się często. Oczywiście nie do wszystkich da się dostać, szczególnie jeśli jesteśmy zarejestrowani na innych tego typu stronach. Jednak uważam, że warto próbować. Przy rejestracji otrzymujemy 5$, wypłata od 30$. Nagrody za wypełnienie ankiety naliczane są po kilku dniach. Średnio za badanie można dostać od 0,60$ do 1$. Przynajmniej ja takie dotychczas miałam.
PaidViewpoint.com – strona anglojęzyczna, trochę inna od pozostałych. Ankiety są w języku angielskim. Codziennie po zalogowaniu się jest dostępne badanie za 3 centy (czasami dwa). Dzięki tym krótkim ankietom zyskujemy pieniądze oraz zdobywamy punkty. Po przekroczeniu 9000 punktów wzrasta wynagrodzenie za ankiety. Za uzupełnienie profilu otrzymujemy około 1$. Wypłata od 15$. Nie trzeba znać dobrze angielskiego, żeby z tej strony korzystać, a jeśli nie macie pewności co do treści pytań w ankietach, wystarczy skorzystać z tłumacza Google.
A Wy mieliście już jakieś doświadczenia z tymi stronami? Jeśli tak to piszcie:)

Dodaj komentarz