Ankiety – punkty – NAGRODY

Jak widać tytuł dzisiejszego posta to główny schemat, który występuje podczas zdobywania nagród w większości paneli badawczych.

1. Otrzymujemy zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu.
2. W zaproszeniu podany jest temat badania, szacunkowy czas wypełniania ankiety, ilość punktów za ankietę, data kończąca badanie.
3. Nasza decyzja czy uczestniczymy w badaniu czy też nie.

Powiadomienia o nowych ankietach otrzymujemy na adres email podany przy rejestracji w danym panelu.

STRONY Z ANKIETAMI – PUNKTAMI – NAGRODAMI KOLEJNA PROPOZYCJA:

THE PANEL STATION– Jak zauważyłam ankiety tu pojawiają się w pewnym odstępie czasu, ale jest ich wtedy więcej. Za rejestracje i wypełnienie profilu dostaje się już sporo punktów. Punktacje za badania jest różna. Miałam takie, które były za 100 punktów i takie za 700 punktów. Nagrody zaczynają się od 3000 punktów (np. przelew na Paypal) około 15 $. Punkty można zamieniać na losy w loterii. Ja się akurat w to nie bawię, ale to każdego indywidualna sprawa. Niestety czas oczekiwania na nagrodę (przelew na PayPal) to od 6 do 8 tygodni.

TOLUNA– Bardzo znana strona z ankietami oraz z możliwością tworzenia swoich ankiet, sondaży, głosowań. Organizowane są liczne konkursy, więc warto zaglądać tam regularnie.
Punkty otrzymujemy za:
– wypełnienie profilu i aktualizacje profilu (100 punktów za każdy dział);
– ankiety tematyczne (od 30 do 5000 punktów);
– szybkie ankiety QUICK SURVEYS (15 punktów);
– konkursy;
– wypełnianie ankiet na telefonie, po pobraniu aplikacji.
Osobiście otrzymuje powiadomienia o ankietach, ale zaglądam też na stronę, bo nie wszystkie zaproszenia są wysyłane. Nawet jeśli nasz profil nie odpowiada a rozpoczniemy badanie otrzymujemy 30 punktów. Nagrody to bony elektroniczne, nagrody rzeczowe, doładowania telefonu, przelew na PayPal. Czas oczekiwania na nagrody jest niestety długi od 2 go 8 tygodni.

AskGfK – kolejny panel z ankietami, zaproszenia otrzymujemy na emaila podanego przy rejestracji. Punkty za ankiety są różne. Częstotliwość otrzymywania powiadomień jest średnia. Nagrody są rzeczowe, bony pieniężne, doładowania telefonu. Zamówienia nagród są przyjmowane do 1 i 15 każdego miesiąca. Czas realizacji to 2 tygodnie od podanych wyżej dat. Jeśli nie zakwalifikujemy się do badania otrzymujemy 10 punktów. Za rejestrację można otrzymać 25 punktów. Jeśli chcecie zaproszenie proszę zostawić adres email.

Strony wyżej przedstawione są wypłacalne, tylko czas oczekiwania na wynagrodzenie jest długi.

Dodaj komentarz