MyLead — platforma z płatnymi ankietami (i nie tylko)

Portal MyLead oferuje możliwość wypełniania płatnych ankiet od wiosny tego roku. Do tej pory można było tam znaleźć programy partnerskie, ale jeśli znacie mnie choć dłużej, to wiecie, że nie będę tu o nich pisać. Przejdźmy więc do ankiet.

Kto może wypełniać ankiety w MyLead? Każdy, kto posiada konto na portalu.

Jak rozpocząć wypełnianie ankiet w MyLead?

Na początek rejestracja składająca się z trzech krótkich etapów. W pierwszym wymyślamy login i hasło oraz podajemy adres e-mail, na który przychodzi kod aktywujący. W drugim kroku wpisujemy otrzymany w wiadomości kod na stronie, a w trzecim uzupełniamy dane osobowe, takie jak imię, nazwisko czy adres zamieszkania.

Polecam zrobić to od razu. Będzie to potrzebne do zlecenia wypłaty, gdyż te są realizowane w formie przelewu na konto lub jednego z portfeli internetowych, takich jak PayPal, Revolut czy Skrill. Zarobione pieniądze można nawet wypłacić w formie Bitcoina.

Ledon Twórczywo
Napisy neonowe

Ile pieniędzy należy zarobić w panelu MyLead, żeby zlecić wypłatę?

Tak jak wspomniałam, w MyLead nie zbiera się punktów. Na koncie użytkownika gromadzona jest gotówka, którą można wypłacić po uzbieraniu minimum 50 złotych lub w przypadku Bitcoina min. 500 złotych. Warto pamiętać, że ankiety są różnie wynagradzane. Chciałabym napisać, że im dłuższy kwestionariusz, tym więcej do zdobycia, ale ta reguła tu nie działa. Raczej nie ma zależności pomiędzy czasem trwania ankiety a kwotą, jaką można zarobić.

Jakich ankiet można się spodziewać w MyLead?

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że są to zazwyczaj ankiety od 5 do 25 minut. Wynagrodzenie za takie badania mieści się w przedziale od kilku groszy do kilkunastu złotych. Czasem można otrzymać rekompensatę w formie kilku groszy za niezakwalifikowanie się do badania. Tematyka ankiet jest różna. Często spotykałam się z badaniami związanymi z obecną sytuacją gospodarczą, nowymi produktami czy kampaniami społecznymi.

Co ciekawe, w panelu można takie ankiety oceniać po wypełnieniu. Przy wyborze można się więc kierować nie tylko stawką czy czasem trwania, ale opinią innych użytkowników.

Jak często pojawiają się nowe ankiety?

Jeśli chodzi o częstotliwość, to kwestia bardzo indywidualna. Na blogu MyLead czytamy, że będzie ona wzrastać z czasem. Na częstotliwość zaproszeń wpływ mają liczba całkowicie wypełnionych ankiet i jakość udzielanych odpowiedzi.

Gdy mowa o jakości, portal zwraca uwagę na rzetelność udzielanych odpowiedzi. W ankietach często pojawiają się pytania “sprawdzające”, w których często pada pytanie o wiek czy region zamieszkania. Jeśli odpowiedzi na nie różnią się w każdej z ankiet, jakość spada. Warto mieć to na uwadze podczas wypełniania. Algorytm weryfikujący rzetelność jest bardzo czuły.

MyLead to sprawdzony i wypłacalny serwis z programami partnerskimi i płatnymi ankietami internetowymi. Jeśli szukacie innych stron z płatnymi ankietami, zajrzyjcie tutaj.

A Wy jakie macie doświadczenia z MyLead?

Dodaj komentarz