Udana integracja firmowa – co zrobić aby była niezapomniana?

Integracja firmowa to nieodłączona część strategii budowania zespołu. To właśnie dzięki niej pracownicy mogą poznać się nawzajem jeszcze bardziej, łatwiej też jest nawiązać pozytywną relację na linii pracownik-przełożony. Jest to również okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków, przyjrzeć się swojej motywacji i czerpać z pomocy innych. Na udaną imprezę integracyjną składa się wiele czynników. Należy do nich, między innymi, miejsce wydarzenia. Gdzie najlepiej zorganizować takie spotkanie i na co zwrócić uwagę organizując imprezę integracyjną dla naszej firmy?

Niezapominana impreza integracyjna – co decyduje o jej sukcesie?

Odpowiednio zorganizowana impreza integracyjna pozostaje na długo w pamięci uczestników i przynosi wiele korzyści. Najlepiej więc będzie urządzić ją w miejscu, które służy odpoczynkowi i nawiązywaniu nowych kontaktów. Zrelaksowani pracownicy są wtedy bardziej otwarci na budowanie kontaktów, są w lepszym nastroju i mają w sobie więcej entuzjazmu. Firma, która organizuje takie wydarzenie, powinna zadbać również o swój wizerunek w oczach pracowników, zapraszając ich do obiektu zapewniającego komfort i swobodę, którego żaden z nich nie mógłby się powstydzić. Wyjazdy integracyjne przewidują zwykle szkolenia czy spotkania zapoznawcze. Przyda się więc dostęp do sali, która gwarantuje odpowiednie ku temu warunki.

Imprezy integracyjne w Warszawie – gdzie można je organizować?

Imprezy integracyjne często są organizowane przez warszawskie firmy. Szukają one miejsca, które znajduje się poza miastem, co pozwala na odpoczynek od zgiełku i pośpiechu. W takich przypadkach trzeba jednak zapewnić uczestnikom transport. Mogą oni przybyć na miejsce także na własną rękę, co może popsuć ich humory. Warto więc mieć na uwadze, że wcale nie trzeba wyjeżdżać poza granice miasta, aby zagwarantować uczestnikom sielskie otoczenie. Tak, imprezy integracyjne w Warszawie mogą zapewniać spokój i prywatność. Wystarczy zdecydować się na obiekt DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre. Znajduje się on w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawy. Otoczony jest przestronnym ogrodem, na którego terenie znajduje się malowniczy staw.

Dlaczego opłaca się wybrać DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre?

Oferta obiektu jest zróżnicowana. Do wyboru jest Sala Balowa o imponującej powierzchni 2000 m² oraz 20 mniejszych i bardzo przytulnych sal konferencyjnych z klimatyzacją, wyposażeniem technicznym oraz funkcjonalnym umeblowaniem. Integracji sprzyjać będą wspólne posiłki w restauracji Garden oraz zabawa na parkiecie przestrzeni klubowej Zazen Club & Lounge.

Osoby zakwaterowane w hotelu mogą również skorzystać z luksusowej strefy SPA, Wellness & Fitness. Obsługą wydarzenia zajmie się doświadczony zespół, który dostosowuje się do potrzeb gości i całego wydarzenia.

Wyjazdy integracyjne to szansa na zbudowanie wspierającego się i dobrze współpracującego zespołu oraz nawiązanie wieloletnich znajomości. Dobrze więc zadbać o to, aby event był jak najlepiej zorganizowany. Odpowiednie warunki ku temu daje DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre.

Dodaj komentarz