Płatne zadania i reklamy – czy to się opłaca?

Wiele jest stron, które oferują zarabianie pieniędzy lub zdobywanie punktów za wykonywanie prostych zadań i “klikanie” w reklamy. Sama z niektórych korzystam, ALE…właśnie jest zawsze jakieś małe “ALE” jeśli chodzi o taki sposób dorabiania.
1. Żeby uzyskać minimum do wypłaty trzeba się trochę natrudzić, gdyż stawki na takich stronach są często niskie.
2. Wiele takich witryn jest bardzo podobnych do siebie.
3. Zawsze warto sprawdzić przed rejestracją czy dana strona jest wypłacalna.
Pamiętajcie o tym! Z doświadczenia wiem, że użytkownicy tych stron ulegają reklamie. Po rejestracji często myślą, że zdobędą bardzo duże pieniądze. Rzeczywistość jednak może trochę zaskoczyć:)
Zaczęłam od minusów, ale należy pamiętać, że są “dwie strony medalu” i tu również możemy dostrzec plusy:)
1. Minimum do wypłaty jest niskie, czasami nawet 3 zł. czy też 1$.
2. Dzienny nakład naszej pracy zależy głównie od naszych chęci:)
3. Zarobione pieniądze lub zdobyte punkty możemy wymienić na własną reklamę.
Według mnie warte poznania są następujące miejsca:

MyPay.pl – strona godna polecenia ze względu na to, że działa już bardzo długo i cały czas jest wypłacalna. Niski próg wypłaty: 7,50 zł. Do wyboru przelew na konto bankowe bądź na PayPal. Możliwość zdobycia bonusu za aktywność. Przy danej liczbie zaliczonych akcji możemy odebrać bonus w danej kwocie.

Bonus nie jest naliczany kiedy klikamy w reklamy. Pamiętajcie czytać dokładnie instrukcje przy danej akcji, żeby dobrze wszystko wykonać. Na pewno łatwiej jest tu uzbierać większą kwotę jeśli mamy zmienne IP. Miesięcznie minimum na pewno da radę uzbierać, wiem z własnego doświadczenia i to przy małym wkładzie i bez poleconych. Niżej dołączam moje wypłaty od maja do października, gdzie widać, że minimum można co miesiąc zdobyć.

V24.biz – w tym serwisie można zdobyć dodatkowe pieniądze głównie oglądając reklamy. Reklamy email są płatne od 1gr. do 5gr. Inne reklamy są dostępne na stronie po wejściu w zakładkę ZARABIAJ – PŁATNE KLIKI oraz KLIKI KONKURSOWE (tu również są losowane wśród użytkowników nagrody pieniężne). Kliki konkursowe są podzielone na takie, za które otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne lub punktowe (punkty można wymieniać na pieniądze). Minimum punktów do wymiany to 100, jednak im więcej punktów uzbieramy tym wzrasta ich wartość (tabela niżej).

Na stronie są również dostępne różne zadania. Zgromadzone środki można wymienić na reklamę własną. Minimum do wypłaty to 5 zł. dla konta standard, 0,50 zł. dla konta VIP. 
Oprócz tych dwóch stron płatne reklamy i płatne zadania wykonuje na  Keep Rewarding (opis TU) oraz czytam maile wysyłane z Cashbackrabat.pl i Ladycashback.pl (opis TU).
Oczywiście tego rodzaju miejsc jest naprawdę dużo, ale jak już wcześniej napisałam warto takie strony sprawdzać.
Tak więc czy opłaca się klikanie w reklamy i wykonywanie prostych zadań? Myślę, że jeżeli chcemy dorobić parę groszy od czasu do czasu to tak. Jeśli jednak myślimy o dużych kwotach to nie, bo się rozczarujemy. Jak zwykle należy być systematycznym i wytrwałym, wtedy wyniki na pewno będą zadowalające:)

Dodaj komentarz