Manulo – panel badawczy z płatnymi ankietami

Panel badawczy Manulo to kolejne miejsce (www.mistrzlamp.pl), gdzie można podzielić się swoją opinią na dany temat i otrzymać za to wynagrodzenie. Manulo jest nowym serwisem z płatnymi ankietami, który zdążyłam już sprawdzić i otrzymać pieniądze za zgromadzone punkty.

Jak rozpocząć wypełnianie ankiet w panelu badawczym Manulo?

Pierwszym krokiem jest rejestracja, podczas której podajemy adres e-mail, wpisujemy dwukrotnie hasło oraz akceptujemy regulamin serwisu. Po wykonaniu tych czynności klikamy w przycisk “Zarejestruj się”. Następnie od serwisu Manulo otrzymujemy wiadomość z potwierdzeniem wcześniej podanego adresu. Pamiętajcie sprawdzić również folder SPAM!

Przy okazji rejestracji warto uzupełnić swój profil. Na jego podstawie wysyłane są do nas zaproszenia do płatnych ankiet. Ważne jest także podanie numeru konta bankowego, gdyż nagrody są realizowane w formie przelewu na konto.

Ile punktów należy zdobyć w panelu Manulo, żeby otrzymać nagrodę?

Punkty w panelu badawczym Manulo można wymienić na gotówkę, jeśli uzbieramy minimum 500 punktów. Za taką ilość punktów otrzymamy 50 zł – przelew na konto bankowe. Warto pamiętać, że ankiety są różnie punktowane. Im dłuższy kwestionariusz, tym więcej punktów do zdobycia.

Jakich ankiet/badań w Manulo można się spodziewać?

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że są to zazwyczaj ankiety od 5 do 15 minut. Punktacja za takie badania mieści się w przedziale 5-30 punktów. Tematyka ankiet jest różna. Często spotykałam się z badaniami związanymi z obecną sytuacją gospodarczą, polityczną kraju oraz Europy, ale również badania na temat pracy, wypoczynku, pandemii, nowych produktów.

Czy wypełnianie ankiet w panelu badawczym Manulo jest bezpieczne?

Informacje podane podczas rejestracji nie są nigdzie udostępniane. Odpowiedzi udzielane przez respondentów w ankietach są poufne i anonimowe. Organizator gwarantuje, że badania opinii publicznej spełniają wszystkie wymogi, zgodnie z kodeksem ESOMAR, czyli Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii Publicznej i Rynku, a także zgodnie ze standardami Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów (PKJPA).

Czy trzeba się rozliczać z pieniędzy wypłaconych z Manulo?

Z pieniędzy zarobionych w Manulo nie trzeba się rozliczać, gdyż otrzymujemy je w ramach nagrody w konkursie. Co za tym idzie, to organizator konkursu płaci podatek od naszej wygranej w wysokości 11,11%, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

Ciekawostki o Manulo

Nazwa Manulo pochodzi od nazwy małego drapieżnego ssaka z rodziny kotów – manul stepowy, manul. Stąd również w logo panelu badawczego głowa kota.

Panel badawczy Manulo wspiera różne cele charytatywne. Każda aktywność respondentów przyczynia się do zasilenia celów dobroczynnych, ponieważ część dochodów z każdego zrealizowanego badania trafia tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Tym sposobem możemy zarabiać i pomagać jednocześnie.

Dowód wypłaty z panelu Manulo

panel badawczy Manulo

Panel Manulo to sprawdzony i wypłacalny serwis z płatnymi ankietami internetowymi. Jeśli szukacie innych podobnych stron z płatnymi ankietami zajrzyjcie tu: TOP 10 najlepszych serwisów zarobkowych A Wy jakie macie doświadczenia z serwisem Manulo?

Dodaj komentarz