Cashisback – płatne reklamy, płatne maile.

Zarabianie przez Internet nie musi być trudne. Jak wiecie łatwe sposoby zarabiania w sieci są często czasochłonne i nie przynoszą dużych zysków. Patrząc jednak z innej perspektywy, takie klikanie od czasu do czasu w płatne reklamy lub płatne maile nie jest jakieś bardzo absorbujące. Zajmuje chwilę, a po jakimś czasie możemy cieszyć się naszą mini wypłatą. Taki rodzaj zarabiania udostępnia strona Cashisback.

Czy warto zarabiać na płatnych reklamach i płatnych mailach?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od tego, jakie są stawki za czytanie płatnych maili lub klikanie płatnych reklam. Trzeba też zwrócić uwagę na to ile czasu poświęcimy temu zajęciu. Ważne jest również to czy strona, na której się rejestrujemy jest godna zaufania i czy jest wypłacalna. Dlatego zanim gdzieś się zapiszecie i podacie swoje dane, adres e-mail, warto sprawdzić, na jakich zasadach serwis działa.

CashisBack – jak działa?

To serwis, gdzie dzięki czytaniu płatnych maili otrzymacie wynagrodzenie. W takiej płatnej wiadomości otrzymujecie instrukcję, co dokładnie zrobić, aby do konta została dopisana dana kwota. Najpierw wynagrodzenie trafia do płatności „oczekujące” – to, co zrobicie jest sprawdzane. Jeśli dobrze wykonaliście płatne zadanie nie macie się, czym martwić. Za parę dni status zarobków się zmieni i wynagrodzenie trafi do „sumy zarobków” oraz „do wypłaty”. Uzbierane zarobki można wypłacić po osiągnięciu minimum, w przypadku tej strony – 20 zł. Strona posiada system poleceń, gdzie za każdą osobę zarejestrowaną z Waszego reflinka otrzymacie 10 zł. Przy czym ta osoba musi osiągnąć 5 poziom.

Jakie stawki za płatne reklamy są w Cashisback?

Muszę przyznać, że to jeden z lepiej płacących serwisów. Stawki za reklamę, jakie do tej pory otrzymywałam były od 4 gr. do 9 gr. W porównaniu do innych serwisów tego typu jest to naprawdę wysokie wynagrodzenie. Na jednej ze stron za podobne maile otrzymamy od 2 gr. do 4 gr. Jak widać dwa razy niższa stawka. Wynagrodzenie za czytanie płatnych maili w CashisBack zależy również od tego, jaki mamy poziom w tym serwisie. Zaczynamy od pierwszego poziomu, im więcej płatnych maili przeczytamy tym wyższy poziom osiągniemy. Jeśli skorzystacie przy rejestracji z linku polecającego od razu zyskacie drugi poziom, tym samym wyższe stawki.

Jak często wysyłane są płatne maile z reklamami?

Cóż częstotliwość jest średnia. Moim zdaniem mogłoby być ich więcej, ale rozumiem, że pozyskiwanie klientów nie jest aż tak łatwe, szczególnie za wysokie stawki. Konkurencja jest duża, dlatego nie ma co narzekać. Serwis CashisBack regularnie wysyła swoim użytkownikom płatne reklamy na podany przy rejestracji adres e-maile. Jeśli przypadkiem nie widzicie takich wiadomości radzę sprawdzić folder SPAM i dodać CashisBack do zaufanych adresów. Takim sposobem nie ominie nas żaden mail reklamowy z tej strony.

Jak wiecie bardzo dużych pieniędzy z tego nie będziecie mieli. Jednak strona jest wypłacalna, co już jest zaletą, a parę złotych więcej, co jakiś czas każdemu się przyda. Tym bardziej, że nie napracujecie się przy tym za bardzo.

Dodaj komentarz