GanCube – nowy wymiar gry i rozrywki.

Nie wiem czy muszę komukolwiek przedstawiać znaną na całym świecie kostkę Rubika. Myślę, że w niejednym domu taka kostka jest lub kiedyś była. Jednak jak wiecie technologia cały czas się zmienia, a nowe rzeczy, zabawki czy gry zastępują te stare. Są czasem ich lepszą wersją i pozwalają na jeszcze większą rozrywkę.

Nowym i unikalnym produktem, który pozwoli nam ćwiczyć umysł oraz dobrze się bawić jest GanCube. To rodzaj zabawki, gadżetu odpowiadający na potrzeby osób w różnym wieku, zarówno dzieci jak i dorosłych. GanCube to kostka o wielu kształtach, kolorach. Dzięki różnym dodatkom np. opasce cyfrowej możecie mierzyć czas w jakim ułożycie odpowiednio wszystkie kolory na kostce. To nowy wymiar zabawy, gry i rozrywki.

GanCube to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi łamigłówki, ćwiczenia mózgu. Atutem tego produktu jest to, że możecie zabrać go wszędzie. Kostka może umilić długą jazdę samochodem, może pozwolić bawić się z kimś w zawody, kto szybciej GanCube ułoży. Dobra zabawa dla jednej lub wielu osób, wszystko zależy jak chcecie ją wykorzystać.

Czym różni się nowa kostka GAN354M od starszych wersji kostki Rubika?

Przede wszystkim tym jak została zrobiona, jakie nowe technologie zostały wykorzystane przy jej tworzeniu. Bardzo poręczna dzięki nowemu rozmiarowi – jedyne 54 mm. Co daje możliwość szybszego jej układania i lepszą zabawę, nawet dla najmłodszych użytkowników.

W budowie kostki Gan354m wykorzystano innowacyjną technologię namagnesowania, tak zwana kapsuła magnetyczna, dzięki której wszystkie łączenia są idealnie do siebie dopasowane. Kostka składa się z 48 kabin magnetycznych GAN, co sprawia, że działa bardzo płynnie i bezproblemowo.

Całość wygląda bardzo dobrze, ponieważ w tej kostce nie użyto szwów. Zastosowano tu symetryczną strukturę splotu pełnej klamry. Nowa kostka Rubika jest teraz mocniejsza, bardziej wytrzymała, niezawodna, stabilna i oczywiście świetnie się prezentuje.

Jak dokładnie w nią grać?

Każda nowa rzecz uczy nas czegoś nowego, jeśli więc chcecie dowiedzieć się jak używać kostki GAN wystarczy, że zajrzycie na stronę GanCube z samouczkami. Możecie je pobrać lub uczyć się kostki online. Wszystko zależy jaką formę nauki wolicie.

Nie da się ukryć, że kostka GAN jest naprawę ciekawą formą gry, zawsze na czasie tak jak najstarsza kostka Rubika. Wystarczy kupić i cieszyć się świetną rozrywką.

Dla tych, którzy lubią testować nowe produkty polecam skontaktować się z producentem. Szczegóły znajdziecie na dole strony w odnośniku Join Us.

Dodaj komentarz