FlavorWiki – płatne ankiety, degustacje, testowanie produktów.

W Internecie co rusz pojawiają się nowe strony, serwisy, na których można dorobić od paru złotych do nawet kilkuset złotych. Oczywiście to ile zarobimy zależy głownie od naszego zaangażowania, tego ile czasu na to poświęcimy i czy wykonamy powierzone nam zadanie dość dokładnie.

W tym wpisie chciałabym Wam przedstawić nową stronę, gdzie za testowanie, degustację różnych produktów (np. jogurtów, napojów gazowanych, piwa, masła) otrzymujemy wynagrodzenie. Serwis ten nazywa się FlavorWiki i jest dość ciekawą opcją dodatkowego zarobku.

Pierwsze kroki w FlavorWiki.

Przede wszystkim należy się zarejestrować na stronie oraz potwierdzić swój adres e-mail, aby móc brać udział w płatnych degustacjach i ankietach.

Przy zapisie najlepiej podać ten sam adres e-mail, z którego korzystamy w serwisie płatniczym Paypal. Tam właśnie będzie przelewane nasze wynagrodzenie za ukończone degustacje i testy produktów.

Uzupełnienie profilu.

W moim przypadku pierwszą płatną ankietą była ankieta profilowa, gdzie podałam ogólne informacje o sobie oraz preferencje dotyczące kupowania różnych produktów, głównie spożywczych. Za ukończenie tejże ankiety otrzymałam 5 zł.

UWAGA! Ankieta profilowa płatna nie wyświetla się cały czas i u wszystkich respondentów, więc po rejestracji może jej nie być w zadaniach. Natomiast przed każdą degustacją jest ankieta kwalifikacyjna do testu, gdzie podajemy podstawowe informacje.

Jak wyglądają płatne degustacje?

 • Pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić to wybrać do jakiego testu chcemy przystąpić.
 • Następnie uzupełniamy ankietę rekrutacyjną, dzięki której dowiemy się czy pasujemy do danej degustacji.
 • W zależności od rodzaju degustacji do testowania można mieć jeden produkt z podanych wariantów lub większą ilość produktów jednocześnie.

 • Kolejne kroki to:
  • zakup wybranego produktu;
  • zachowanie paragonu;
  • przetestowanie produktu;
  • przystąpienie do ankiety oceniającej produkt
  • zrobienie zdjęcia (według podanej instrukcji) produktu;
  • zrobienie zdjęcia ważnego paragonu.
 • Po tak wykonanym zadaniu należy poczekać na zaakceptowanie degustacji przez organizatora testu. Trwa to do 5 dni roboczych. Po zatwierdzeniu degustacji wynagrodzenie zostaje przelane na konto PayPal.

Ile można zarobić na płatnych degustacjach w FlavorWiki?

Przy każdym teście jest podana kwota, jaką można otrzymać za prawidłowo wykonaną degustację. Pamiętajcie, że kwoty różnią się w zależności od tego jaki produkt sprawdzamy, ile on kosztuje i jaką ilość produktów jednorazowo testujemy.

Dodatkowo możemy zarobić na polecaniu danych degustacji. Udostępniamy link do danego testu i jeśli ktoś z niego skorzysta oraz wykona odpowiednio całą degustację to na nasze konto wpłynie 5 zł. Oczywiście im więcej poleceń tym większy zarobek.

Moje doświadczenia z FlavorWiki.

Do tej pory zarobiłam tu 112 zł, (jest to kwota jaka wpłynęłam na moje konto PayPal, nie odjęłam tu kosztów związanych z zakupem testowanych produktów) a na stronie zarejestrowałam się 21 lutego, czyli w ciągu miesiąca. W tej kwocie jest również 5 zł za polecenie degustacji. Jak na nową stronę jest to dobry wynik. Tym bardziej, że degustacje nie są czasochłonne. Moim zdaniem jest to ciekawa forma dorobienia do domowego budżetu. W tym momencie jestem testerem premium, ze względu na to, że już wcześniej wykonałam dobrze degustację. Tym samym wynagrodzenie za degustacje w moim przypadku jest już wyższe. Warto zatem się starać, bo przynosi to większe zyski.

Dowód wypłaty:

Dodatkowe rady.

Warto zaglądać regularnie na stronę, aby sprawdzać czy są dostępne kolejne degustacje. Czasem otrzymuję zaproszenia na adres e-mail, ale zwykle po czasie, czyli wtedy kiedy już wiem, że pojawiło się nowe zadanie. Najlepiej codziennie logować się do FlavorWiki, żeby nic nas nie ominęło.

Jeśli macie pytania, proszę piszcie w komentarzach lub na e-mail podany na stronie.

Dodaj komentarz