V zestawienie ukończonych płatnych ankiet, aktywności w Internecie w okresie 1.11 -30.11

Wiele osób zaczynających wypełnianie płatnych badań nie wie tak naprawdę ile w miesiącu można spodziewać się zaproszeń do ankiet oraz ile uda się z sukcesem ich ukończyć. Oczywiście nawet ja tego nie wiem i myślę, że nikt nie ma takiej wiedzy, bez względu na to jak długo zajmuje się taką formą dorabiania w sieci.

 Prawda jest taka, że w jednym  miesiącu projektów może być bardzo dużo, w innym zaś bardzo mało. Koniec roku czyli zazwyczaj listopad i grudzień to czas, kiedy badań jest raczej więcej niż w pozostałe miesiące. Dzieje się tak, gdyż wiele firm z początkiem roku chce na rynek wprowadzać nowe produkty, usługi. Najpierw jednak o opinię pytają nas czyli respondentów różnych paneli badawczych.

Dziś chciałabym przedstawić Wam co udało mi się zrobić w listopadzie. Ile ukończyłam ankiet, jakie zadania wykonałam oraz jak to przekłada się na zyski.

W listopadzie z sukcesem ukończyłam 95 ankiet.

1. ySense – 21 wypełnionych ankiet za łączną sumę 10,44$ (około 38 zł) – otrzymałam również kilka bonusów za ukończenie 2 lub więcej badań bądź ofert w ciągu doby. Pamiętajcie, żeby w różnych zakładkach sprawdzać dostępne ankiety, zadania, oferty, bo łatwo czasem o dodatkowe parę centów. Przykład w Revenue Universe w Theorem Reach nawet jeśli nie zakwalifikujecie się do ankiety otrzymacie 1 cent i macie zaliczone to jako wykonaną ofertę. To łatwy sposób na bonus, wtedy gdy macie już jedno badanie ukończone z powodzeniem.

2. Prolific – 16 ankiet wypełnionych + bonus w wysokości 5,45£, łącznie 22,28 £(około 107 zł) – wskazówka to zainstalowanie rozszerzenia Prolific Assistant lub regularne logowanie się na stronie. Warto pamiętać o aktualizowaniu swojego profilu.

3. SWPanel – ukończonych badań 10 za około 10 zł + punkty za zainstalowaną wtyczkę co miesiąc 5 zł. Łącznie 15 zł.

4. Surveyo24 – 9 wykonanych ankiet za 2,27$ (około 10 zł) – warto często zaglądać na stronę, ankiet jest bardzo dużo, widzę, że osoby zapisane z mojego linku referencyjnego wykonują tu regularnie sporo badań (za co bardzo dziękuję!). Plusem jest szybka wypłata, u mnie zazwyczaj następnego dnia po zleceniu jest już na koncie PayPal.

5. YouGov – 8 ukończonych ankiet za około 14 zł – przeliczając zdobyte punkty.

6. Toluna – 4 wypełnione ankiety za około 114 zł (w tym 1 badanie, które trwa już prawie 2 lata).

    Opinie.pl – ukończyłam 4 badania za około 10 zł.

    Reaktor Opinii – 4 wypełnione ankiety za około 5 zł

7. Badanie Opinii – 3 ukończone ankiety za około 5 zł.

Pojedyncze badania również wykonałam w Klubie Kantar, Answeo, Norstat, Panel Ariadna, Zymetria itd.

Poza tym wykonywałam zadania w paru społecznościach zamkniętych, na stronach związanych z grami oraz w serwisie Bow24.

Muszę przyznać, że zaproszeń do różnych badań miałam naprawdę bardzo dużo, do wielu się nie zakwalifikowałam, niektóre pominęłam ze względu na brak czasu. Widać jednak, że będąc zapisanym w wielu panelach można sporo ankiet wypełnić z powodzeniem i mieć z tego regularne zyski. Pamiętajcie o codziennym sprawdzaniu poczty, logowaniu się na stronach danych paneli – taka systematyczna praca przyniesie z czasem fajne rezultaty. Nawet jeśli nie zajmujecie się polecaniem danych paneli.

Dodaj komentarz