Zasady Black Friday 2020 – przygotowania do wielkiej wyprzedaży.

Kto z nas przejdzie obojętnie obok witryny, w której wielkimi literami napisane jest wyprzedaż do 70%? A co dopiero zrobić, gdy zbliża się Black Friday najbardziej znany dzień wyprzedaży na całym świecie. Nie pozostaje nic poza tym, aby się do niego odpowiednio przygotować i poznać jego najważniejsze zasady.

Black Friday, w języku polskim tak zwany Czarny Piątek, jest znany w wielu rozwiniętych krajach na całym świecie. Tego dnia w sklepach zarówno stacjonarnych jak i internetowych można skorzystać z promocji, obniżek cen, wyprzedaży, które są naprawdę atrakcyjne dla konsumentów. W tym roku wielka wyprzedaż pod nazwą Black Friday odbędzie się 27 listopada.

Sama idea narodziła się w Stanach Zjednoczonych około 70 lat temu, potem stała się popularna w Wielkiej Brytanii, a teraz Black Friday jest organizowany w większości krajów europejskich, również u nas w Polsce. Podczas wielkiej piątkowej wyprzedaży można kupić dużo ciekawych produktów za naprawdę niską cenę, nawet 80% taniej. Nic, więc dziwnego, że do tego wydarzenia klienci przygotowują się już kilka dni naprzód.

Konsumenci szukają w tym czasie najlepszych ofert, porównują ceny oraz korzystają z serwisów zakupowych takich jak Boomerangcash. Wszystko po to, aby oprócz zniżek otrzymać jeszcze cashback, co jest dodatkowym atutem. Można powiedzieć, że dzięki temu zyskują podwójnie.

priceman- wyszukiwarka okazji

Główne zasady Black Friday 2020?

1. Sprawdź czy Twój ulubiony sklep bierze udział w wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku i jakie zniżki w tym czasie oferuje.

2. Upewnij się czy wyprzedaż nie rozpocznie się już klika dni wcześniej. Czasem sklepy organizują promocje dzień lub parę dni przed Black Friday.

3. Śledź na bieżąco interesujące Cię sklepy, żeby żadna informacja Cię nie ominęła. Warto skorzystać z newsletterów oraz mediów społecznościowych.

4. Pamiętaj o tym, żeby porównać ceny produktów w różnych miejscach. W każdym sklepie może być inna promocja, większa lub mniejsza zniżka na dane artykuły.

5. Kupując na wyprzedaży sprawdź, jakie są warunki zwrotów, dostaw – to ważne, jeśli nie chcesz mieć problemów z odbiorem zakupów lub ich ewentualnym oddaniem. 

6. Korzystaj z serwisów typu cashback. Dzięki temu kupisz tanio to, co sobie wypatrzyłeś i dodatkowo otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy. Pamiętaj, że w Boomerangcash są dostępne różne kupony rabatowe, które pozwolą zaoszczędzić jeszcze więcej.

6.    Black Friday dla wielu osób, szczególnie z Ameryki kojarzy się z szałem zakupów. Dzieje się tak, gdyż obniżki podczas tej wyprzedaży są naprawdę bardzo duże. Chętnych, aby z nich skorzystać jest również mnóstwo. Często widać, że „kto pierwszy ten lepszy”.  Dlatego warto przygotować się na ten dzień, powyższe wskazówki na pewno ułatwią zakupy w Czarny Piątek. Pamiętajcie, żeby podczas tej wielkiej wyprzedaży kupować z głową, wtedy uda się kupić to, o czym marzyliście za „grosze”. 

Dodaj komentarz