IV zestawienie ukończonych ankiet, aktywności w Internecie w okresie 10.05 – 31.05

Maj mimo nadal trwającej pandemii był “pracowitym” dla mnie miesiącem. Co oczywiście przełożyło się również na zyski, które możecie zobaczyć w MOJE NAGRODY. Jak już kilka razy pisałam na blogu, żeby z ankiet i innych stron mieć profity, trzeba naprawdę dużo cierpliwości. Nie wolno szybko rezygnować, bo wtedy na pewno nic z tego nie będziecie mieli, oprócz straconego czasu. Dlatego też bądźcie wytrwali, a za jakiś czas (nie od razu) zobaczycie efekty swojej “pracy”.

Spójrzcie sami gdzie w maju najwięcej się działo i ile z tego dało się wyciągnąć.
Prolific – 18 ukończonych ankiet + 2 bonusy łącznie 27,33£;
Klub Zdrowia – 7 ukończonych ankiet za łącznie 92 pkt. (w przeliczeniu 9,20 zł);
Zymetria – 5 ukończonych ankiet za łącznie 107 pkt. + badanie z aplikacją za 100 pkt. w sumie 207 pkt. zdobytych (w przeliczeniu 20,70 zł);
Bankosfera – 3 dniowa dyskusja za 250 pkt. czyli 25 zł;
Surveyo24 – 5 ukończonych ankiet za łącznie 138 pkt. (1,38$);
I-say – 4 badania za łącznie 400 pkt.;
Reaktor Opinii – 3 badania za łącznie 21 pkt.;
ySense – 3 ukończone ankiety za łączną sumę 1,87$;
YouGov – 3 wykonane badania za łącznie 75 pkt.;
SWPanel – 3 ukończone ankiety za łącznie 5 pkt.;
Klub Kantar – 2 wypełnione ankiety za łącznie 240 pkt.;
Opinie.pl – 1 ukończona ankieta za 800 pkt.;
Poznaj.to – 1 ankieta za 28 pkt.;
Ankiety Pro Bono – 1 ukończona ankieta za 36 pkt.;
Badanie Opinii – 1 wypełniona ankieta za 20 pkt.;
E-panel – 1 wypełniona ankieta 2,80 zł;
Answeo – 1 ukończona ankieta za 0,80$;
Norstat – 1 wypełniona ankieta za 5 pkt.
Podsumowując w okresie trzech tygodni wykonałam 60 ankiet, brałam udział w dyskusji zorganizowanej przez Bankosferę oraz w badaniu przy użyciu aplikacji Zymetrii. Oprócz tego jak zwykle udzielałam odpowiedzi w zamkniętym forum The Street.
Polskie seriale i nowe filmy Netflix. Co oglądać na Netflix po polsku, data premiery seriali i kiedy nowy sezon seriali. Dowiedz się jako pierwszy na stronie https://releasedate.pl/.
Trudno dokładnie określić ile czasu spędziłam na wykonywaniu tych wszystkich badań i ankiet. Uważam, że ilość poświęconego czasu w większości był adekwatny do wynagrodzenia😀

4 komentarze do “IV zestawienie ukończonych ankiet, aktywności w Internecie w okresie 10.05 – 31.05”

  1. Hej, mam profil uzupełniony w 100% i aktualizuje go, gdy jest taka potrzeba. Poza tym od dwóch miesięcy mam zainstalowaną wtyczkę w Google Chrom, która informuje kiedy są dostępne ankiety. Wcześniej jak nie miałam to regularnie musiałam się logować. Oprócz tego dość często otrzymuję maila z zaproszeniem do badań. Spróbuj z wtyczką, może wtedy coś się ruszy:)

  2. Wtyczka to Prolific Assistant. Nie uważam,że to ile zarobiłam jest dziwne. Są osoby, które zarabiają jeszcze więcej w tym panelu badawczym. Wiele zależy od tego czy pasujemy do danego badania. Fakt jest taki, że ankiety bardzo szybko są zajmowane przez respondentów i nie jest łatwo się do nich dostać.

Dodaj komentarz