BoomerangCash.pl – nowa strona typu cashback.

 

Zakupy przez Internet to już prawie codzienność. Coraz więcej powstaje sklepów online i to z różnorodnym asortymentem. W tym momencie można kupić w taki sposób produkty z kategorii spożywczej, kosmetycznej, odzieżowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, budowlanej, turystycznej itd. Wraz z rozwojem takiej formy sprzedaży i kupna, szukamy najlepszych ofert, promocji, oszczędności. I tu możemy skorzystać ze strony, która oferuje zwrot pieniędzy za zakupy online.
Dziś chciałabym przedstawić Wam serwis BoomerangCash.pl.
Już sama nazwa sugeruje, że coś do Nas wróci. W tym przypadku oczywiście chodzi o część pieniędzy jakie wydamy na zakupy wykonane za pośrednictwem tej strony.
BoomerangCash.plto nowa strona typu cashback. Oczywiście, żeby z niej korzystać należy się zarejestrować. Jeśli to zrobimy przez pierwszy 7 dni nasze konto będzie miało status VIP czyli otrzymamy 20% więcej zwrotu pieniędzy za zrobione zakupy.
W ofercie strony jest prawie 800 sklepów z różnych kategorii, z wielu popularnych sklepów internetowych, aukcyjnych. Możecie tu znaleźć między innymi:
– Allegro.pl
– Aliexpress
– Empik
– Booking
– Emag
– Castorama
– MediaExpert
– Pyszne.pl
– Deichamnn.pl
– Frisco.pl
Jak to dokładnie działa?
Jeśli macie już utworzone konto w BoomerangCash.pl, logujecie się do niego, wybieracie sklep, w którym dokonacie zakupu, znajdujecie produkt Was interesujący i kończycie transakcję. Na stronie BoomerangCash.pl zostaje odnotowany zakup, na konto natomiast wpływa zwrot danej kwoty –>wysokość zwrotu zależy od tego jaki procent lub jakie środki są przypisane do sklepu, usługi lub produktu.
Wygodnym sposobem jest pobranie wtyczki, która pozwala automatycznie na zapis transakcji bez wchodzenia na stronę BoomerangCash.pl. Za pobranie i korzystanie z wtyczki otrzymamy dodatkowo 1zł. na nasze konto.
Na stronie jest również program lojalnościowy, w którym bierze udział każdy zarejestrowany użytkownik. Tak to wygląda na samej stronie BoomerangCash.pl.

Źródło: Boomerangcash.pl

Kiedy można wypłacić zgromadzone środki?
Aby zrealizować wypłatę należy mieć uzbierane 25zł., pieniądze są przelewane na konto bankowe w ciągu 1-2 dni roboczych. 
Co wyróżnia ten serwis od innych stron tego typu:
– duża ilość sklepów, usług i produktów;
– program lojalnościowy – im więcej kupujemy za pośrednictwem BoomerangCash.pl tym większy cashback zyskujemy;
– niski próg do wypłaty;
–  szybka realizacja wypłaty na konto bankowe;
–  wtyczka, dzięki której żaden zwrot pieniędzy nas nie ominie. 

6 komentarzy do “BoomerangCash.pl – nowa strona typu cashback.”

Dodaj komentarz