Serwisy zarobkowe – moje spostrzeżenia, aktualizacje, wskazówki.

Parę postów wcześniej wspomniałam o zmianach jakie zaszył w różnych panelach badawczych, serwisach zarobkowych. Dziś przyszedł czas, żeby ocenić czy te modyfikacje przyniosły korzyści dla użytkowników czy też straty.
Wszystkie spostrzeżenia będą oparte na moich własnych doświadczeniach. Jeśli macie inne odczucia to zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opinii:)
Klub Kantar – tu zmiany były największe gdyż doszło do połączenia dwóch znanych paneli badawczych (SMG/KRC i TNS Online). Mimo, że nie udało mi się nadal połączyć tych kont ze sobą (zarejestrowana byłam przy użyciu różnych adresów e-mail) to oceniam cały ten proces na PLUS. Dlaczego? Ponieważ w samym lutym otrzymałam tam 11 zaproszeń do badań (2 ukończyłam) a w marcu już 4 (1 ukończyłam). Co prawda statystyka ukończonych ankiet jest niska, ale jak wiecie nawet przy nie zakwalifikowaniu się otrzymujemy 10pkt.
Nagrody – mamy teraz większą możliwość wymiany naszych punktów. Doładowania telefonu są instant. Doładowania telefonu w wysokości 20zł. są od 500pkt., kod otrzymujemy tuż po zamówieniu. Do tej pory trzeba było czekać na realizację zamówienia.
Opinie.pl – od momentu zmian osobiście mam więcej ankiet, dodatkowo za każde badanie otrzymamy punkty (najmniej 20) – wszystko zależy od tego na jakim etapie ankiety zakończymy formularz. Jeśli ukończymy całe badanie do naszego konta zostanie doliczona największa ilość punktów przypisana do danego kwestionariusza. Warto zatem próbować, bo zawsze zostaniemy nagrodzeni punktami. Od początku stycznia miałam tu 12 zaproszeń do ankiet
GlobalTestMarket – w ostatnim czasie otrzymałam ze strony e-maila z informacją dotyczącą zapowiadanych zmian, będą one skupiać się na systemie punktowym. Zdecydowano zrezygnować z loterii na rzecz dodatkowych punktów nawet za nieukończoną ankietę. Ilość punktów to zaledwie 2, a w ciągu dnia do 10 LifePoints. Uważam, że to dobre posunięcie. W loterii nigdy nic nie wygrałam, przy takiej dużej liczbie respondentów naprawdę trudno wygrać. Natomiast za samą chęć przystąpienia do badania zostaniemy nagrodzeni punktami – dzięki temu my zyskamy i strona również.
Clixsense.com -jak zauważyliście od paru dni nie ma zakładki z Opinion World – podobno ma wrócić. Ja póki co ankiety te wypełniam na Greenpanthera.
Surveyo24 –  przez parę dni nie było tu możliwości wypłaty na Paypal – nagroda wróciła co mnie cieszy:) (500pkt. = 5$). Wskazówka dla osób, które korzystają z tej strony. Jest możliwość zmiany użytkownika, przez zmianę adresu e-mail. dzięki temu na stronie będziecie mogli mieć więcej ankiet oraz więcej zaproszeń będzie przychodzić drogą elektroniczną. tym samym szybciej osiągniecie minimum do wypłaty.
Gamehag – jeśli chcecie szybciej uzbierać Kamienie Dusz i odbierać nagrody warto codziennie się logować (5KD), 7 dni z rzędu dodatkowe 20KD. Dostępna jest również bardzo łatwa ankieta za 50KD. Dodatkowe punkty otrzymacie za logowanie przez Steam. Pamiętajcie o Runach i ich sprzedaży–> patrz ekwipunek, odkrywaj otrzymane skrzynie.
Pamiętajcie o zaglądanie na strony z płatnymi ankietami, bo wiele zaproszeń nie dochodzi na e-mail np. z Badaia Opinii, Demando. Poza tym jest coraz więcej respondentów i szybko badania są zamykane bo wystarczająca ilość użytkowników już je wypełniła. Dlatego spieszcie się.

1 komentarz do “Serwisy zarobkowe – moje spostrzeżenia, aktualizacje, wskazówki.”

  1. Hi, if you want to receive notifications about new products on the website, you can subscribe in the side panel. Greetings

Dodaj komentarz