Nowa odsłona, zasady. Czyli co nowego w Klubie Kantar I Opinie.pl

Jeśli czytaliście ostatni post na Dochód Plus, to wiecie, że w kilku panelach badawczych nastąpiły pewne zmiany. Od tamtego wpisu nie minęło wiele czasu jednak na stronach o których chcę dziś wspomnieć pojawiły się pewne modyfikacje związane między innymi z wyglądem tych stron, związane z regulaminem oraz z połączeniem się dwóch dość znanych serwisów.
Klub Kantar – teraz już wiadomo, że tworzą go dwa panele SMG/KRC oraz TNSonline.
Jesli posiadaliście konto w jednym i w drugim zostaną one połączone, a ilość punktów z panelu TNS Online zostanie przeliczona i odpowiednio dodana.
Działalność TNS Online będzie trwała do 1 maj tego roku. Jednak już od 14 stycznia nie będą dostępne ankiety i badania w tym serwisie.
Czy nowa platforma okaże się sukcesem? Zobaczymy, póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i obserwować dalsze zmiany.
W każdym razie osobiście pierwszą nagrodę z KLUBU KANTAR już otrzymałam (przelew na konto w wysokości 32zł. – dowód znajdziecie w “Moje Nagrody”).
Opinie.plważna informacja dla osób które chcą nadal wypełniać tu ankiety. Żeby otrzymywać zaproszenia do badań należy na stronie w swoim profilu zaznaczyć iż zapoznało się ze zmianami w regulaminie i się je akceptuje. Poza tym stare punkty uzyskane do 31.12 należy wymienić na nagrodę. Możliwość wymiany już od 1 pkt. (mój przykład miałam 550pkt. zleciłam wypłatę na Paypal co wyszło 2,75zł.). Jeśli tego nie zrobicie za pewien czas punkty przepadną.
Warto również zaktualizować swój profil. Nadal jest możliwość polecania strony.
Mam wrażenie, że ostatnio w tym panelu znów jest więcej ankiet. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.
Pamiętajcie regularnie logować się w różnych panelach z płatnymi ankietami, badaniami gdyż nie wszystkie zaproszenia są wysyłane. Przykładem może być tu Marketagent, gdzie coraz częściej na ich stronie są  dostępne ankiety i tak zwane “Sondaż Carousel”.

Dodaj komentarz