Zmiany, aktualizacje, nowości…

Wiecie, że w życiu i tym realnym i tym wirtualnym wiele zachodzi zmian, czasem wychodzą one na lepsze czasem na gorsze. Jak będzie z moimi nowymi pomysłami odnośnie tego bloga zobaczymy. Upłynie pewnie jakiś czas zanim będę mogła sama ocenić czy to co zrobiłam wyszło na plus czy na minus.

Przede wszystkim jeśli jesteście moimi stałymi czytelnikami to zapewne zauważyliście, że jeszcze nie opublikowałam podsumowania nagród za miesiąc listopad. Więcej takich podsumowań nie będzie jednak będziecie mogli nadal śledzić jakie nagrody z jakich stron otrzymuję. Wszystko to znajdziecie w zakładce MOJE NAGRODY . Będę starała się na bieżąco dodawać zdobyte nagrody i dowody ich otrzymania.

Z niektórych stron, które zostały opisane na blogu rezygnuję, ponieważ mimo pierwszego dobrego wrażenia okazały się nieciekawe i nie dały żadnych korzyści, więc nie będę ich dalej polecać. Posty te nadal będą widoczne jednak dodam lub zaznaczę, że nie są dla mnie odpowiednie.W tym momencie na pewno odpuszczam sobie Gokano serwis, który opisałam Strona, która mnie miło zaskoczyła – niestety “zauroczenie” trwało dość krótko, nic tam nie wygrałam, nawet jeśli śledziłam na bieżąco kiedy będzie ogłoszony RESTOCK – dziwnym trafem nigdy już nie było dostępnych nagród.
Kolejna stroną, którą sobie odpuszczam jest PaidViewPoints – w sumie nie dotarłam do minimum żeby móc wypłacić, ale skończyła mi się cierpliwość już dłuższy czas temu, żeby sobie zawracać głowę 3 centami dziennie.
Z wielu stron typu Cint już nie korzystam, wolę ich ankiety wypełniać w różnych rotatorach tym bardziej, że stawki są często w nich lepsze niż w ich panelach. Również, nie zapisuje się do kolejnych tego typu paneli, chociaż wiem, że pojawiają się kolejne, ale to już nie dla mnie.

Jakie zatem mam dla Was nowe wieści?

Panel IBIS inaczej SMG/KRC w tym momencie nazywa się KLUB KANTAR. Zmienił się wygląd panelu/strony, jednak ogólne zasady pozostały podobne i nagrody również. Nadal są dostępne doładowania telefonu, wypłata na konto bankowe oraz bon do Empiku. Ja już oczekuję od nich na nagrodę oczywiście wybrałam przelew.

W GLOBALTESTMARKET również szykują się zmiany, jak wiecie parę miesięcy temu pierwsze zmiany już wprowadzono i dotyczyły one punktów, panel w niedługim czasie ma Nas znowu zaskoczyć, czym dokładnie jeszcze nie wiem, mam nadzieję jednak, że będzie to coś na plus. Podobno ma być to coś ekscytującego.

Dodaj komentarz