Panel badawczy ImasAgri.

Nazwa Imas myślę, że dla wielu osób wypełniających ankiety jest dość znana. Na moim blogu wspominałam już o tej firmie w następującym poście: IMAS Online vs Ankiety Pro Bono – moja opinia. Firma Imas International oprócz dwóch wyżej wymienionych paneli stworzyła jeszcze jedną stronę:
Serwis ten skupiony jest na badaniach rolniczych. Z własnego doświadczenia wiem, że większość badań w różnych panelach jest kierowana do osób z większych aglomeracji. tu więc mają duże szanse respondenci ze wsi, małych miejscowości zajmujący się rolnictwem, posiadający gospodarstwo rolne, zajmujące się hodowlą zwierząt.
Panel działa na podobnych zasadach jak Imas Online. Ogólnie rzecz biorąc strona różni się kolorystyką, nazwą, lecz w funkcjonowaniu jest bardzo podobna.
Rejestrujemy się, uzupełniamy profil i wtedy czekamy na pierwsze zaproszenia, które są wysyłane drogą mailową.
Warunki przystąpienia do panelu to:
– wiek ukończone 18 lat;
– miejsce zamieszkania Rzeczpospolita Polska;
– osoba jest związana z branżą rolniczą.
Nagrody za uczestnictwo:
– 300pkt. = 30zł. przelew bankowy
– 500pkt. = 50zł. bon Sodexo
– 200pkt. = 20zł. cel charytatywny.
Moje osobiste doświadczenie z tą stroną jest średnie. Zapisałam się tam w kwietniu z ciekawości…
Pierwsze zaproszenie do badania dostałam krótko po rejestracji i byłam zaskoczona ilością punktów jakie można było za nie otrzymać, a mianowicie za 30 minut 200pkt czyli 20zł. Niestety nie dostałam się do niego. Kolejne ankiety były juz słabiej punktowane i również do nich się nie dostałam. Myślę, że powód jest prosty – na rolnictwie prawie się nie znam. Właśnie dlatego panel skierowany jest do osób, które rzeczywiście mają większą wiedzę i również praktykę w tej dziedzinie.
Na początku zastanawiałam się czy wspominać o tym serwisie i na ostateczną decyzję wpłynął fakt, iż w sierpniu miałam 3 zaproszenia do badań z tej strony. W tym jedną oceniającą panel. Mam wrażenie, że strona ta będzie się rozwijać więc jeśli jesteście zainteresowani i spełniacie warunki uczestnictwa możecie śmiało próbować.

Dodaj komentarz