Prolific – wysokie wynagrodzenie za ankiety.

Pozwolę sobie przedstawić na blogu panel badawczy gdzie wynagrodzenie za wykonane badania, ankiety jest wysokie, a wypłata środków jest w walucie brytyjskiej, czyli w funtach „£”.
Szczerze powiem, że jestem tu zarejestrowana prawie od roku, ale z braku motywacji i niewiedzy na temat tego serwisu nie uzupełniłam tam profilu i przez to nie miałam zaproszeń do badań. Jednak dzięki częstemu śledzeniu wątków na forach o zarabianiu przypomniałam sobie o tej stronie. Zmobilizowałam się i uzupełniłam zakładkę „About you”. Po tej czynności już pierwszego dnia wypełniłam 3 ankiety ( wynagrodzenie za ankiety było następujące 2,80£, 0,87£, 1,25£).
Jest to serwis anglojęzyczny, ankiety są również w tym języku, jednak wystarczy w większości przypadków użyć internetowego tłumacza Google i spokojnie można wypełniać ankiety.
Ważne wskazówki:
 1.   Należy uzupełnić profil, aby otrzymywać zaproszenia do ankiet. Profil jest dość rozbudowany, jednak warto przy nim posiedzieć, bo wynagrodzenie jest naprawdę duże.  
 2.  Jeśli wypełniacie ankietę musicie zmieścić się w czasie, który został wyznaczony na realizację danego badania. 
 3.   Warto często zaglądać na stronę, aby sprawdzać czy są dostępne nowe badanie.
 4.   Najlepiej przy rejestracji podać adres e-mail ten sam, z którego korzystacie w procesorze płatniczym PayPal.
 5. Aby mieć w pełni zweryfikowane konto należy potwierdzić adres e-mail oraz numer telefonu (kod otrzymacie sms-em).
 6. W zakładce “Studies” wyświetla się ankieta próbna, możecie ją wykonać, a potem wyłączyć ją w ustawieniach konta. Czyli Account =>PREFERENCE=>odznaczamy Show demo study.
Kiedy można wypłacić zgromadzone środki?
Wypłata środków jest możliwa po zgromadzeniu 5£. Przelew dokonywany jest na nasze konto PayPal. Posiadam już dowód wypłaty, możecie zobaczyć go poniżej. Ku mojemu zaskoczeniu przelew został zrealizowany dzień po zleceniu wypłaty. To kolejny plus dla tej strony. Pełen profesjonalizm. Pobierana jest prowizja od wypłaty w moim przypadku było tak zleciłam 5, 76£ – otrzymałam 5,40£.
Moje statystyki z tej strony są następujące:
W ciągu 7 dni zrobiłam 8 ankiet, 5 mam zaliczonych, jedna niestety nieukończona w czasie, wypłata już zrealizowana 5,40£, w sumie uzbierałam tam już 7,27£.
Myślę, że warto spróbować swoich sił w tym panelu, bo jest to opłacalne, jeśli chodzi o czas, jaki na to przeznaczamy i wynagrodzenie, które otrzymamy.

6 komentarzy do “Prolific – wysokie wynagrodzenie za ankiety.”

 1. Witam, mam problem z Prolificem. Jak mam wpisać swój nr tel. kom. żeby mi zaakceptowali wpisywałem już na wszystkie sposoby, oraz email casch out nie mogę dodać bo wyskakuje mi error z góry dziękuje za pomoc.

 2. Witam, u mnie wygląda to tak, że mam przed numerem telefonu +48 wpisane, a maile do wypłaty ten sam z którego założyłam konto w Prolific. Sprawdź proszę czy na pewno założyłeś konto dla Participant czyli uczestnika badań.

 3. Witam. Ja się wczoraj zarejestrowałem i dostałem od razu informację zwrotną, że nie dostanę już więcej ankiet. Jeszcze nie zdążyłem żadnej wypełnić. Dziwne.
  Pozdrawiam,
  Łukasz Radwan

 4. Witam, być może jest już za dużo zarejestrowanych osób z Polski i stąd taka odpowiedź. Oczywiście są to moje przypuszczenia, jak jest naprawdę trudno mi powiedzieć. Jeśli będę coś więcej wiedziała to napiszę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz