Płatne ankiety: nowy panel badawczy.

Mam wrażenie, że paneli badawczych wciąż przybywa i możliwości zdobywania nagród z wypełniania ankiet również. Cieszy mnie fakt, że coraz więcej stron za aktywność, prowadzenie dyskusji, swoje przemyślenia oferuje różnego rodzaju prezenty, wynagrodzenie.
O jakim panelu badawczym chcę dziś opowiedzieć?
Panel jest nowy, więc nie mam żadnego dowodu wypłaty, wiem jednak że wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się na temat zespołu prowadzącego ten serwis badań online. Firma, a przynajmniej nazwa firmy jest mi znana PBS właśnie z przeprowadzania ankiet internetowych.
Jeśli chcecie założyć tu konto należy mieć 16 lat.
Za wypełnienie profilu otrzymacie 20 pkt. czyli 2 zł. (ja po wypełnieniu miałam dostępną od razu ankietę w zakładce badania za 7 pkt., po paru dniach otrzymałam na maila zaproszenie do wypełnienia kolejnej ankiety za 9 pkt. – jedna i druga krótkie, jasne i przyjemne w wypełnianiu).
Jeśli chcecie uczestniczyć w innych badania w tym panelu można zaznaczyć zgodę na badania telefoniczne oraz badania twarzą w twarz, osobiście. Możecie zaznaczyć jedno, dwa albo nie zaznaczać niczego. Znajdziecie to w zakładce BEZPIECZEŃSTWO – DODATKOWE ZGODY.
Nagrody:
– 200 pkt. przelew na konto (prawdopodobnie 20 zł.)
– 100 pkt. cele charytatywne.
Jest również możliwość polecania strony, za każdą zarejestrowaną osobę, która będzie aktywnym uczestnikiem panelu otrzymacie 10 pkt.
Jeśli tylko uda mi się uzyskać minimum i zlecę wypłatę dam znać. Próbuję zobaczymy czy panel okaże się nową ciekawą stroną z nagrodami:)

Dodaj komentarz