Maj – wykaz nagród.

Maj był dla mnie miłym zaskoczeniem jeśli chodzi o nagrody. Szczerze mówiąc w porównaniu do kwietnia wyszło bardzo fajnie. Po podsumowaniu wyszła ponad 2 razy większa kwota niż w poprzednim miesiącu. Widzę, że systematyczność i dokładność jest jak najbardziej wskazana przy tego rodzaju dorabianiu:)

Clixsense.com -miesiąc maj był naprawdę udany jeśli chodzi o sumę wypłaconych pieniędzy, wyszło 24,19$ po przeliczeniu około 84 zł. Dzięki poleconym zyskałam 0,70$ (dziękuję). W tym momencie mam 4,43$. Zatem jak widać w pojedynkę można na tej stronie sporo zyskać. Oczywiście należy sprawdzać regularnie czy pasujemy do danych ankiet i czy się nowe pojawiły. Pamiętajcie również o uzupełnieniu profilu.
KeepRewarding.com – przy regularnym korzystaniu z tej strony można spokojnie liczyć również na regularne wypłaty. Kolejne 5$ czyli około 17zł trafiło do mnie. Samodzielnie przeze mnie uzbierane. Aktualna suma na koncie to 1,78$.
Zymetria – dwie nagrody o wartości 25 zł czyli 50zł. Jedna z głównej strony Zymetrii druga z Klub Zdrowia. Zdobyte samodzielnie bez udziału poleconych. W Zymetrii mam teraz 50 pkt. (5zł.), a w Kulbie Zdrowia 90pkt. (9zł.).
Surveyo24.com – w maju udało się tu uzbierać i wypłacić w sumie 2,94$ czyli około 10,30zł. Wszystko dzięki własnemu zaangażowaniu, ponieważ za poleconych dopiero otrzymałam wynagrodzenie w czerwcu. W tym momencie na koncie 140 pkt. czyli 1,40$.
Panel SMGKRC – nagroda w tym panelu – 32zł., bez udziału poleconych, nie ma tu takiej możliwości. W tym momencie mam 845pkt. czyli do kolejnej wypłaty brakuje 155pkt.
Największe i najmilsze zaskoczenie to nagroda z zamkniętego forum Philips, do którego dostałam się dzięki ankiecie z GLOBALTESTMARKET (ankieta była tylko za losy) wiem jednak, że w Clixsense też niedawno była taka ankieta. Nagroda jaką otrzymałam to 7Euro czyli 30,80zł. Jak widać wypełnianie ankiet może przynieść jeszcze inne dodatkowe korzyści jak np. takie zamknięte fora, gdzie aktywność użytkowników jest nagradzana. W tym momencie czekam na kolejne prezenty z tej strony:)

MyPay.pl – jak zwykle drobne, ale są 8,55zł. Bez udziału poleconych.

Poza tym jak zwykle wpadły trzy doładowania za 10zł. z Demando.pl, TwojeAnkiety.pl, TNSonline.pl.
ŁĄCZNA KWOTA NAGRÓD W MIESIĄCU MAJ TO 262,65zł.

Dodaj komentarz