Zaproszenia do ankiet – skąd najczęściej?

Postanowiłam, że na blogu pokażę z jakich paneli badawczych w ostatnim czasie otrzymuję najwięcej zaproszeń do różnego rodzaju badań i ankiet.

 Zauważyłam, że coraz więcej pojawia się nowych form badań. Bardzo dużo ankiet jest przy udziale kamery, z czego osobiście nie korzystam, ze względu na swoją prywatność. Mam pewne zasady, których się trzymam i nie mam zamiaru zmieniać, nawet jeśli omijają mnie pewne korzyści z tym związane. Każdy jednak powinien do tego podejść indywidualnie. Natomiast zupełnie mi nie przeszkadzają ankiety telefoniczne, a niedawno i w takich miałam przyjemność brać udział. Były one krótkie około 10 minut a wynagrodzenie około 4 zł. Zauważyłam również, że coraz więcej pojawia się dyskusji za które można otrzymać nagrody pieniężne oraz dzienniczki, których wypełnianie trwa parę dni. Te ostatnie są także dość wysoko cenione:) Jak widać możliwości jest wiele, warto jednak podkreślić, że trzeba być w wypełnianiu ankiet SYSTEMATYCZNYM bo tylko tak będziemy otrzymywać sporo różnych zaproszeń. 
Jakie jeszcze tendencje ostatnio zauważyłam?
Przede wszystkim zaproszeń najwięcej otrzymuję z paneli badawczych, gdzie nie ma możliwości zapraszania innych użytkowników, a jeśli nawet są to należy wysłać zaproszenie na e-mail i dostaje się za to jednorazowe wynagrodzenie lub określoną ilość punktów. Czyli łatwo wywnioskować, że wcale nie jest tak łatwo zdobyć nagrody za to, że polecamy dane strony i serwisy, wiele zależy od naszego zaangażowania i często rzetelności w wypełnianiu ankiet. 

Przejdźmy jednak do sedna sprawy! Skąd w ostatnim czasie otrzymuje najwięcej zaproszeń do ankiet???
E-panel – ostatnio prawie codziennie mam ankietę z tego panelu i zleciłam wypłatę, w grudniu powinna dotrzeć.
AskGfk.pl – tutaj czekam na doładowanie za 30 zł, wcześniej takie doładowanie otrzymałam w 31 sierpnia. Udało mi się również zakwalifikować do większego projektu gdzie zdobyłam 567 punktów, więc znowu mogę zlecić wysłanie mi doładowania. Jeśli chcecie zaproszenie to proszę napiszcie w komentarzu jaka strona i adres e-mail. Resztę zobaczcie poniżej. 
TNSonline – tu w samym listopadzie miałam już ankiety za 17 zł. (tabela poniżej). Bez poleconych, bo nie mam takiej możliwości. Propozycje otrzymałam od nich przy okazji telefonicznej ankiety:)
Grabpoints.com – tu przede wszystkim wypełniam ankiety PeanutLabs, bo nawet jeśli się nie zakwalifikuje to otrzymuje za nic 10 punktów w przeliczeniu to 1 cent ale w ciągu dnia parę centów może wpaść. Do niektórych ankiet oczywiście można się zakwalifikować i są one dość krótkie. Jeśli chcecie dołączyć to ten kod da wam trochę punktów 2APGIO. Punkty zdobyte bez poleconych i bez większego wysiłku.
W SWPanel brakuje mi 4 punktów i będę miała nagrodę 50zł. Również bez poleconych. 
Post ten napisałam z myślą o tym, aby każdy zainteresowany sam doszedł do wniosku czy chce i czy warto wypełniać ankiety. Sami więc oceńcie:)

Dodaj komentarz