Testowanie produktów.


Czy testowanie produktów może przynieść nam korzyści materialne? Oczywiście, że tak. 
Zaletami testowania rzeczy lub usług jest niewątpliwie to, że możemy poznać coś nowego, co niekoniecznie byśmy mogli kupić lub byłoby nas na to stać. Otrzymujemy produkty pełnowartościowe lub próbki.
Stron, które zajmują się rekrutacją do testów różnych produktów jest niewiele na naszym rynku. Najbardziej znane i godne polecenia to:
Streetcom.pl – jestem tam zarejestrowana już od paru lat, za mną kilka testów suplementów diety, soków, opakowań kartonowych TetraPak, usług telefonicznych i internetowych z sieci Plus. Co należy zrobić, aby mieć możliwość testowania takich produktów i usług otóż przede wszystkim wejść na ich stronę zarejestrować się, podać podstawowe dane, wypełnić profil. I chyba najważniejsze to podpisać oświadczenie. Można również połączyć swoje konto Facebook i wykonywać różne zadania, np. udostępniać grafiki lub posty związane z danymi kampaniami. Oczywiście nie ma przymusu, nasza aktywność zależy od naszych chęci, to my wybieramy, kiedy chcemy zdobywać punkty za zadania umieszczone na naszym koncie. Aby brać udział w testowaniu należy wypełniać ankiety rekrutacyjne związane z daną kampanią. Reszta zależy od tego czy spełniamy kryteria. Strona jest bezpieczna, nigdy nie miałam tam problemu. Kontakt z firmą oceniam naprawdę pozytywnie. Jeśli prowadzicie bloga o jakiejkolwiek tematyce to możecie dołączyć również do blog team na Streetcom.
Rekomenduj.to – jestem tam stosunkowo od niedawna. Z tego, co zauważyłam jest tam dużo możliwości zdobycia zniżek na dane produkty oraz otrzymania ich do testowania. Jak we wcześniej opisanej stronie należy się zarejestrować, podać podstawowe dane, połączyć konto z Facebookiem, Google+, Instagram itp. Jeśli przychodzą zaproszenia do ankiet rekrutacyjnych to wypełniamy je i czekamy na dalsze instrukcje. Jeśli chcemy testować i brać udział w kampaniach dotyczących alkoholu bądź tytoniu musimy wysłać pocztą oświadczenie.
TestMeToo – cóż tak jak w poprzednich miejscach już przeze mnie opisanych możecie się zarejestrować, być aktywnym, wypełniać ankiety rekrutacyjne do kampanii. Myślę jednak, że duży nacisk na tej stronie jest, aby zapraszać innych do rejestrowania się i to w dużej mierze daje nam szansę na testowanie produktów.  Duże znaczenie ma również udostępnianie wyników kampanii, realizacja tak zwanych zadań tygodnia.
Wybór należy oczywiście do Was. Możecie korzystać z jednej albo z wszystkich tych stron. 
Oprócz tych miejsc, które skupiają społeczność osób testujących i robią duże kampanie są też strony gdzie można zgłaszać się do pojedynczych testów np. kosmetyków, produktów dla dzieci itp. Przykładem jest tu KobietaMag.pl, Testoland.pl, Ofeminin.pl, Nivea.pl.

Jeśli znacie jeszcze inne strony z możliwością zgłaszania się do testowania produktów lub usług, wpiszcie proszę w komentarzach.

Dodaj komentarz