Anglojęzyczne strony z ankietami…

Strony, które dziś przedstawie na moim blogu są anglojęzyczne. Niektórych z Was może to w pewnym stopniu zniechęcić, ale nieznajomość języka nie jest żadną przeszkodą, a ja jestem przykładem tego, że nawet przy słabej znajomości języka angielskiego można w takich miejscach pare dolarów dorobić.

Zacznę od najbardziej znanej strony, która do nie dawna jeszcze była stroną typu PTC (czyli zarabianie na klikaniu w reklamy), ale teraz można tam tylko wypełniać ankiety, robić różne płatne zadania. Mowa tu o:
Clixsense – strona jest wypłacalna, od kiedy tam jestem zarejestrowana wypłaciłam prawie 100$.
Minimum do wypłaty to 10$, a najlepszy sposób ich wypłaty według mnie to Payza. Należy jednak pamiętać, że pobierane są opłaty za przelew na Payza, a potem z Payza na konto bankowe, bez względu na kwote opłata stała 11zł. (NIESTETY!) Ankiety pojawiają się codziennie, są w języku polskim. Można sobie zainstalować ClixAddon, aby wyświetlały nam się powiadomienia o nowych ankietach.
Troche mniej znana, ale co ważne strona wypłacalna i z różnymi opcjami zarobku, czy też zbierania punktów to:
Grab Points – jeśli macie ochotę spróbować to na tej stronie można wypełniać ankiety, oglądać filmy, czytać i polecać artykuły, od czasu do czasu pojawiają się quizy, kody promocyjne z punktami. Wszystko to robimy by zyskać punkty, które można wymieniać na przelewy Paypal, doładowania konta Steam, karty Amazon itp . Wystarczy uzbierać 3300 punktów (równowartość 3$). Kod promocyjny pierwszy możecie wykorzystać taki: 2APGIO. Warto również pobrać aplikacje, bo to zawsze dodatkowe punkty. 
Keep Rewarding – tu punkty zbieramy za logowanie się na stronie Keep Rewarding, na ich forum, możemy oglądać reklamy, filmy, wykonywać zadania, wypełniać ankiety, możliwości jest wiele. Warto podkreślić, że 110 punktów to już 1$ na Paypal, czyli niski próg do wypłaty.
Jak widać trzy wypłaty tego samego dnia. System dodatkowych punktów jest bardzo fajnie wymyślony: 100 punktów w ciągu dnia to 5 punktów dodatkowych, 200 punktów to 10 dodatkowych. Warto zaglądać na stronę i sprawdzać co nowego się pojawia, bo można sporo zyskać. W informacyjnych mailach przesłanych na naszą prywatną skrzynkę są tzw. Promocody na samym końcu wiadomości. Zawsze wpadnie od 3 do 5 punktów. Za zapisanie się jest 25 punktów.
PointsPrizes.com – strona z dużymi możliwościami, po zarejestrowaniu się pierwszego dnia można zdobywać punkty bonusowe nawet jeśli się nie wypełni ankiety, ani nie wykona zadania takich punktów można zdobyć około 500, za kody promocyjne również max. 500 punktów. Oto kody: DELTA100, KINGY25, POINTYNEWYEAR50, FEARLESS50, LACUNA75, ICE50, MIGHTYSALEH25, SHADOW25, POINTSPRIZES25, BEERMONEY3573, PLASMA25, FACEPAGE1920, FACEGROUP900. Reszta punktów to już normalne aktywności, czyli wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań, rejestracje, pobieranie aplikacji na telefon, oglądanie reklam i filmów (tylko na telefonie dlatego warto sobie ściągnąć app PointsPrizes). Ostatnio doszło też zadanie DAILY POLL: to codzienna ankieta za którą można otrzymać 5 punktów, można powiedzieć, że to punkty gwarantowane. Punkty są również za polecanie strony (tyczy się to wszystkich wyżej wymienionych stron). Nagrody są różne oto przykłady:
Po zdobyciu minimum 3000 punktów wymieniamy na nagrody o wartości 20$. 
Jeśli znacie podobne strony proszę w komentarzach pisać z chęcią spróbuję:)

Dodaj komentarz