Panele badawcze – kolejne propozycje.
W poprzednim poście (TU) przedstawiłam dwie strony, gdzie można wypełniać ankiety i otrzymywać za nie nagrody pieniężne i rzeczowe. Sukcesywnie będę dodawać kolejne opisy paneli badawczych, na których można dorobić.
I-say – panel ten jest znany i wypłacalny. Nagrody są różne, przeważnie to bony, e-kupony lub wirtualne karty MasterCard. Wróciła również nagroda PayPal 10 Euro za 1700 punktów (czas realizacji od 2 do 4 tygodni).Ankiet jest dość dużo, nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do badania dostajesz punkty. Małą ilość ale zawsze jest to plus. Tak wygląda to w rzeczywistości:
Osobiście z nagród wybieram wirtualne karty MasterCard, które otrzymuje się od razu. Można za nie zrobić zakupy lub doładować konto Steam. Jest to wygodne i nie trzeba czekać. Powiadomienia dostajemy na podany adres email.
Badanie Opinii.pl – ten panel badawczy pod względem długości ankiet, przejrzystości i trafności pytań według mnie jest jednym z najlepszych paneli. Zawsze widać postęp wypełnienia ankiety, a przybliżony czas wypełniania ankiety zgadza się z podanym w zaproszeniu. Punkty zdobywa się za:
– wypełnianie ankiet,
– udostępnianie ankiet na facebooku,
– za zaproszenie innych osób do panelu,
– można również być tajemniczym klientem,
– brać udział w ankietach podając numer telefonu.
Możliwości jest naprawdę dużo. Minimum do wypłaty 50 zł. – równowartość 1000 punktów. Przelew na konto w ciągu 7 dni.
Ideas by IRCenter.com – tu wypłata jest realizowana od 20 zł., co zachęca do wypełniania ankiet. Warto uzupełnić i aktualizować profil, bo od tego w dużym stopniu zależy częstotliwość otrzymywania powiadomień o badaniach. 

Dodaj komentarz