Wypełnianie – dorabianie (ankiety, badania online).

Wypełnianie ankiet jest jednym z łatwiejszych sposobów dorabiania. Nie są to duże kwoty, ale przy regularnym braniu udziału w badaniach opinii można zdobywać pieniądze, nagrody, doładowania telefonów. A to już pare złotych do przodu. Odciążymy dzięki temu nasz domowy budżet.
Panele badawcze są różne i mam wrażenie, że pojawia się ich coraz więcej. Zacznę o tych, które według mnie są teraz najbardziej dochodowe (że tak powiem).
SWPanel.pl – inaczej też studentswatch.pl. Ankiety nie są długie dlatego przyjemnie się je wypełnia. Należy wchodzić regularnie na strone, aby sprawdzać czy pojawiły się nowe płatne badania. Najlepiej rano, około 13.00 i wieczorem. Za ankiety tworzone przez zespół SWPanel otrzymujemy StudentsPoints, które można wymienić na gotówkę, na nagrody rzeczowe, cele charytatywne bądź do ulepszania ankiet własnych. Po uzbieraniu 100 StudentsPoints możemy zlecić przelew w kwocie 50 zł. na konto albo Paypal – jak kto woli.
W tym panelu można dodatkowo zdobywać SocialPoints za wypełnianie ankiet innych użytkowników społeczności, za tworzenie swoich ankiet. Co miesiąc pierwsze 20 osób, które ma największą ilość punktów otrzymuje nagrody. Pierwsza osoba w rankingu miesięcznym otrzymuje 150 StudentsPoints czyli 75 zł.  Tworząc ankiety można brać również udział w konkursie ankiet. Pierwsze miejsce to 250 zł.
Dowód wypłaty:

Opinie.pl – według mnie ten panel badawczy przyznaje dość dużo punktów za wypełnianie ankiet, które są średniej długości. Nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do ankiety to otrzymujemy 50 punktów. Nagrody zaczynają się od 4000 punktów (doładowanie w wysokości 20 zł., natychmiastowo).

Dowód otrzymania nagrody:

Panel ten organizuje różne konkursy o których informuje za pomocą poczty elektronicznej.

Dodaj komentarz